Torentas "Lokas / Locke (2013) [BDRip] Drama" :: PiratuSala.lt

Lokas Originalus pavadinimas: Locke Žanras: Drama Metai: 2013 Režisierius: Steven Knight Vaidina: Tom Hardy, Olivia Colman, Ruth Wilson, Andrew Scott ... Apie filmą: Vėlyvą vakarą Ivanas Locke’as – talentingas architektas, mylimas vyras ir dviejų vaikų tėvas – automobiliu važiuoja iš Velso į Londoną. Nors važiuoti neturėjo. Bent jau ne šiandien. Jis turi paskambinti keliems žmonėms, keli ką ...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Lokas / Locke (2013) [BDRip] Drama

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Lokas


Originalus pavadinimas: Locke
Žanras: Drama
Metai: 2013

Režisierius: Steven Knight
Vaidina: Tom Hardy, Olivia Colman, Ruth Wilson, Andrew Scott ...

Apie filmą: Vėlyvą vakarą Ivanas Locke’as – talentingas architektas, mylimas vyras ir dviejų vaikų tėvas – automobiliu važiuoja iš Velso į Londoną. Nors važiuoti neturėjo. Bent jau ne šiandien. Jis turi paskambinti keliems žmonėms, keli žmonės turi paskambinti jam. Reikia pasikalbėti, daug ką paaiškinti. Nes Locke’as važiuoja ir negali apsigręžti. Nes tai, ką jis daro, ko vedamas pradėjo šią kelionę, jam atrodo teisinga. Kelio atgal nebėra, net jei ant kortos – viskas, kas šiame gyvenime jam brangiausia.
_____________________
„Eiliniam vyrui nutinka eilinė tragedija, kurioje atsidūręs kiekvienas kažką darytų, bet jo gyvenimas pradeda griūti. Jam tai – pasaulio pabaiga, nors tai tikrai nepateks į laikraščių puslapius, tai nėra susiję su narkotikais ar dideliais sprogimais. Taip žmonėms tiesiog nutinka“, – sako režisierius Stevenas Knightas.


IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis) + Anglų (Originalas)

Kokybė: BDRip
Video: MPEG-4 (H.264) AVC, 1200 x 500 (2.40:1), 23.976 fps, 1991 kbps, (0.138 Bits/(Pixel*Frame)
Audio: AAC-LC, 48.0 kHz, 6 ch, Front: L C R, Side: L R, LFE, ~240.00 kbps (Lithuanian)
Audio: AAC-LC, 48.0 kHz, 6 ch, Front: L C R, Side: L R, LFE, ~224.00 kbps (English)


Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų