Torentas "Londono Apgultis / London Has Fallen (2016) [WEBDL] Veiksmo, Kriminalinis, Trileris" :: PiratuSala.lt

Londono Apgultis Originalus pavadinimas: London Has Fallen Žanras: Veiksmo, Kriminalinis, Trileris Metai: 2016 Režisierius: Babak Najafi Vaidina: Alon Aboutboul, Waleed Zuaiter, Adel Bencherif, Mehdi Dehbi ... Apie filmą: Svarbiausių pasaulio šalių lyderiai susirinko į Londoną. Jie dalyvauja Jungtinės Karalystės premjero laidotuvėse. Nors tai labiausiai saugomas renginys pasaulyje, bet šią į...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Londono Apgultis / London Has Fallen (2016) [WEBDL] Veiksmo, Kriminalinis, Trileris

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Londono Apgultis


Originalus pavadinimas: London Has Fallen
Žanras: Veiksmo, Kriminalinis, Trileris
Metai: 2016

Režisierius: Babak Najafi
Vaidina: Alon Aboutboul, Waleed Zuaiter, Adel Bencherif, Mehdi Dehbi ...

Apie filmą: Svarbiausių pasaulio šalių lyderiai susirinko į Londoną. Jie dalyvauja Jungtinės Karalystės premjero laidotuvėse. Nors tai labiausiai saugomas renginys pasaulyje, bet teroristai rengiasi šią galimybę išnaudoti iki galo. „Olimpo apgultyje“ sprogo Baltieji rūmai, atėjo eilė Europai.

Specialiųjų efektų ir katastrofų trileris „Londono apgultis“ („London has Fallen“) nusitaikė į Jungtinės Karalystės sostinės simbolius. Istorinės vietos, kuriose daugeliui teko lankytis ir fotografuotis, filme patirs negailestingą sprogstamųjų užtaisų galią. Filmo anonsas atskleidžia, kad teroristai paima įkaitu Jungtinių Valstijų prezidentą, o tuo metu Londone vienas po kito pasipila teroristiniai išpuoliai. Dūmais virsta ne tik Britų parlamentas ir Big Benas, ugnies ir panikos labirintu tampa visas miestas.

„Londono apgultyje“ vėl pamatysite aktorius, kurie dalyvavo griūnant Baltiesiems rūmams: JAV prezidentą įkūnijo Aaronas Eckhartas, viceprezidentą – charizmatiškasis Morganas Freemanas. Susekti pasaulinio teroristų tinklo bosus imasi specialusis agentas Maikas Baningas. Jį meistriškai vėl suvaidino vyrų vyras Gerardas Butleris.

IMDB

Įgarsinta: LT (Mėgėjiškas, vienbalsis)

Kokybė: WEBDL
Video: MPEG-4 Visual at 1 801 Kbps, 720 x 304 (2.368) at 24.000 fps
Audio: AC-3 at 320 Kbps, 2 channels, 48.0 KHz


Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų