Torentas "Los Andželas Slaptai / L.A. Confidential (1997) [BDRip] Kriminalinis, Drama, Mistinis" :: PiratuSala.lt

Los Andželas Slaptai Originalus pavadinimas: L.A. Confidential Žanras: Kriminalinis, Drama, Mistinis Metai: 1997 Režisierius: Curtis Hanson Vaidina: Kevin Spacey, Russell Crowe, Guy Pearce, James Cromwell, Kim Basinger, Danny DeVito ... Apie filmą: Los Andželas. Šeštasis dešimtmetis. Kino žvaigždžių ir reklamos mitų miestas traukia ne tik bulvarinės spaudos dėmesį. Daugeliui ši vieta su ir –...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Los Andželas Slaptai / L.A. Confidential (1997) [BDRip] Kriminalinis, Drama, Mistinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Los Andželas Slaptai


Originalus pavadinimas: L.A. Confidential
Žanras: Kriminalinis, Drama, Mistinis
Metai: 1997

Režisierius: Curtis Hanson
Vaidina: Kevin Spacey, Russell Crowe, Guy Pearce, James Cromwell, Kim Basinger, Danny DeVito ...

Apie filmą:
Los Andželas. Šeštasis dešimtmetis. Kino žvaigždžių ir reklamos mitų miestas traukia ne tik bulvarinės spaudos dėmesį.
Daugeliui ši vieta asocijuojasi su balto smėlio paplūdymiais, apelsinų giraitėmis ir garsenybių šypsenomis, tačiau rojaus čia nėra. Mafija, gangsteriai ir korumpuoti policininkai susisuko jaukią gūžtą pačioje Holivudo pašonėje.
Kai miesto mafijos bosas Mikis Koenas pagaliau patenka už grotų, Los Andželą sukrečia serija kraupių žmogžudysčių – vienas po kito pakertami artimiausi Koeno bendražygiai. Abejonių nelieka – kažkas labai jau aktyviai veržiasi į laisvą mafijos tėvo vietą. Los Andželo policijai šioje istorijoje tenka bene pagrindinis vaidmuo.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis) + "LNK"

Kokybė: BDRip
Video: MPEG4 (H264)AVC, 1152x480 *dzin*, 23.976fps, 1767 kb/s.
Audio: LT-Dolby AC3, 48.0 kHz, 6ch, 384 kbps
Audio: EN-AAC 48.0 kHz, 6ch
Audio: RU-AAC 48.0 kHz, 6ch

Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų