Torentas "Lūžio Taškas / Point Break (2015) [BRRip] Veiksmo, Kriminalinis, Sportas" :: PiratuSala.lt

Lūžio Taškas Originalus pavadinimas: Point Break Žanras: Veiksmo, Kriminalinis, Sportas Metai: 2015 Režisierius: Ericson Core Vaidina: Edgar Ramirez, Luke Bracey, Ray Winstone, Teresa Palmer ... Apie filmą: Kultinė kino juosta „Ant bangos keteros“ (su K. Reeves‘u ir P. Swayze‘u) apie banglentėmis skriejusius bankų plėšikus pirmąją „Greitų ir įsiutusių” dalį filmavusį režisierių Ericson’ą dar...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Lūžio Taškas / Point Break (2015) [BRRip] Veiksmo, Kriminalinis, Sportas

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Lūžio Taškas


Originalus pavadinimas: Point Break
Žanras: Veiksmo, Kriminalinis, Sportas
Metai: 2015

Režisierius: Ericson Core
Vaidina: Edgar Ramirez, Luke Bracey, Ray Winstone, Teresa Palmer ...

Apie filmą: Kultinė kino juosta „Ant bangos keteros“ (su K. Reeves‘u ir P. Swayze‘u) apie banglentėmis skriejusius bankų plėšikus pirmąją „Greitų ir įsiutusių” dalį filmavusį režisierių Ericson’ą Core įkvėpė sukurti dar nutūktgalviškesnį filmą apie grupę gerai treniruotų atletų, galinčių čiuožti didžiausiomis bangomis ar be jokios įrangos įkopti į stačiausią uolą, puikiai valdančių motociklus, snieglentes ir „kostiumsparnius“ (wingsuit). Šiems ekstremalams įvykdžius virtinę neįtikėtinų apiplėšimų, jaunam FTB agentui Džoniui pavedama infiltruotis į jų gaują ir ją demaskuoti. Tačiau įgavęs gaujos vadeivos Bodžio pasitikėjimą ir sužinojęs jo tikruosius tikslus, Džonis ima abejoti, kieno jis pusėje.

Visus kvapą gniaužiančius triukus filme atliko žymiausi pasaulyje profesionalūs atletai, tad adrenalino antplūdis – ypač žiūrint 3D formatu – garantuotas.

IMDB

Įgarsinta: LT (Mėgėjiškas, vienbalsis)

Kokybė: BRRip
Video: Video #0 : AVC at 2 288 Kbps Aspect : 960 x 400 (2.400) at 23.976 fps
Audio: : AC-3 at 448 Kbps Infos : 6 channels, 48.0 KHz Language : lt


Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų