Torentas "Maištinga siela / Florence Foster Jenkins (2016) [BDRip] Biografinis, Komedija, Drama" :: PiratuSala.lt

Maištinga siela Originalus pavadinimas: Florence Foster Jenkins Žanras: Biografinis, Komedija, Drama Metai: 2016 Režisierius: Stephen Frears Vaidina: Meryl Streep, Hugh Grant, Simon Helberg, Rebecca Ferguson ... Apie filmą: Turtinga paveldėtoja ir Niujorko aukštuomenės dama Florence Foster Jenkins (1868-1944) visą gyvenimą svajojo tapti operos soliste. Moteris buvo įsitikinusi, kad yra iš – ...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Maištinga siela / Florence Foster Jenkins (2016) [BDRip] Biografinis, Komedija, Drama

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Maištinga siela


Originalus pavadinimas: Florence Foster Jenkins
Žanras: Biografinis, Komedija, Drama
Metai: 2016

Režisierius: Stephen Frears
Vaidina: Meryl Streep, Hugh Grant, Simon Helberg, Rebecca Ferguson ...

Apie filmą: Turtinga paveldėtoja ir Niujorko aukštuomenės dama Florence Foster Jenkins (1868-1944) visą gyvenimą svajojo tapti operos soliste. Moteris buvo įsitikinusi, kad yra apdovanota neeiliniu talentu, tačiau iš tikrųjų buvo priešingai – jei „X faktorius“ būtų vykęs prieš šimtą metų, S. Cowell‘as ar M. Mikutavičius „kniaukiančia kate“ būtų išvadinęs būtent šią dainininkę.

Pagal tikrą istoriją sukurtoje komedijoje pasakojamas Florence (aktorė Meryl Streep) kelias į šlovę, kuriuo ji ėjo nepaisydama jokių kliūčių, aplinkybių ir trukdžių. Kritiką moteris nurašydavo „jos nekenčiantiems konkurentams“, o pašaipas ir juoką priimdavo kaip susižavėjimo ir džiaugsmo ženklą. Tapus pajuokos objektu Florence populiarumas taip išaugo, kad ji buvo pakviesta koncertuoti į prestižinę Karnegio salę daugiau nei 3000 žiūrovų.

Filmas 2017-aisiais nominuotas 2 "Oskarams" - Meryl Streep už geriausią pagrindinį moters vaidmenį bei už kostiumus.


IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis - Regina Jokubauskaitė, "SDI") + Anglų (Originalas)

Kokybė: BDRip
Video: AVC : 2 372 Kbps : 1 260 X 528 : 24.000 fps
Audio: AAC : ~240kbps : 6 channels : 48.0 KHz : Lithuanian
Audio: AAC : ~224kbps : 6 channels : 48.0 KHz : Lithuanian

Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų