Torentas "Makfarlandas, JAV / McFarland, USA (2015) [BDRip] Biografinis, Drama, Sportas" :: PiratuSala.lt

Makfarlandas, JAV Originalus pavadinimas: McFarland, USA Žanras: Biografinis, Drama, Sportas Metai: 2015 Režisierius: Niki Caro Vaidina: Kevin Costner, Ramiro Rodriguez, Carlos Pratts, Johnny Ortiz, Rafael Martinez Apie filmą: Tikrais įvykiais paremtas filmas pasakoja trenerio Džimo Vaito(akt. Kevinas Costneris) istoriją. Dėl kelių incidentų jis netenka darbo ir atsiduria mažame ir viename –...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Makfarlandas, JAV / McFarland, USA (2015) [BDRip] Biografinis, Drama, Sportas

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Makfarlandas, JAV


Originalus pavadinimas: McFarland, USA
Žanras: Biografinis, Drama, Sportas
Metai: 2015

Režisierius: Niki Caro
Vaidina: Kevin Costner, Ramiro Rodriguez, Carlos Pratts, Johnny Ortiz, Rafael Martinez

Apie filmą: Tikrais įvykiais paremtas filmas pasakoja trenerio Džimo Vaito(akt. Kevinas Costneris) istoriją. Dėl kelių incidentų jis netenka darbo ir atsiduria mažame ir viename iš vargingiausių Jungtinių Amerikos Valstijų miestų – Makfarlande. Dauguma žmonių čia verčiasi žemės ūkiu ir dauguma yra ispanai.

Baltasis šiose žemėse sulaukia įtarumo, bet greitai Džimas pastebi, kiek daug potencialo turi vietiniai vaikinai – jie itin geri bėgikai. Po darbų laukuose jie tekini bėga namo, tačiau niekas nė neįtaria, kad bėgimas gali juos iškelti į neregėtas aukštumas!

Treneris sugalvoja burti komandą ir padaryti juos čempionais. Tačiau paaiškės, kad jam reikės įtikinti ne tik paauglius, bet ir jų tėvus ir suformuoti ne tik komandą, o vienas kitu pasitikinčių sportininkų šeimą.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis - Tomas Bandza "SDI") + EN (Originalas)

Kokybė: BDRip
Video: AVC, 1156x484 (2.35:1), 23.976 fps, 1 991 Kbps (0.148 bit/pixel)
Audio: AAC LC, 48.0 KHz, 6 ch ~ 224 kbps (Lithuanian)
Audio: AAC LC, 48.0 KHz, 6 ch ~ 208 kbps (English)
Subtitrai: Anglų


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų