Torentas "Mano gyvenimo dienos / Shuffle (2011) [BDRip] Drama, Fantastinis, Mistinis" :: PiratuSala.lt

Mano gyvenimo dienos Originalus pavadinimas: Shuffle Žanras: Drama, Fantastinis, Mistinis Metai: 2011 Režisierius: Kurt Kuenne Vaidina: T.J. Thyne, Paula Rhodes, Chris Stone, Meeghan Holaway ... Apie filmą: Tai istorija žmogaus, kuris pradeda gyventi ne pagal tvarką, kasryt prabusdamas vis kito amžiaus, kitą savo gyvenimo dieną, negalėdamas nuspėti kur ir kada atsidurs po kito sapno. Jis ir ...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...

Mano gyvenimo dienos / Shuffle (2011) [BDRip] Drama, Fantastinis, Mistinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA

Mano gyvenimo dienos

Originalus pavadinimas: Shuffle
Žanras: Drama, Fantastinis, Mistinis
Metai: 2011

Režisierius: Kurt Kuenne
Vaidina: T.J. Thyne, Paula Rhodes, Chris Stone, Meeghan Holaway ...

Apie filmą: Tai istorija žmogaus, kuris pradeda gyventi ne pagal tvarką, kasryt prabusdamas vis kito amžiaus, kitą savo gyvenimo dieną, negalėdamas nuspėti kur ir kada atsidurs po kito sapno.
Jis siaubingai išsigandęs ir nori sustabdyti šią sumaištį. Tačiau kokia tų pastangų kaina?

Angliškas Aprašymas:
Shuffle is the tale of a man who begins experiencing his life out of order; every day he wakes up at a different age, on a different day of his life, never knowing where or when he's going to be once he falls asleep.

Rusiškas Aprašymas:
Это история человека, который вдруг начинает жить не по порядку, каждый день он просыпается в разном возрасте, не зная, где и когда он окажется после очередного сна. Он испуган до смерти и хочет как-то это изменить. Вскоре он замечает некоторую зависимость и порядок в происходящем и пытается остановить кошмар, узнать кто в этом виновен.

IMDB ➨ N.A.

Įgarsinta: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis) - «SDI», Rusų (Dubliuotas)+Anglų (Originalas)
Subtitrai: Anglų - (išjungiami)

Kokybė: BDRip
Video: MPEG-4 (H.264) AVC, 1024 x 576 (16:9), 23.976 fps, 2143 kbps (0.152 Bits/(Pixel*Frame)
Audio: AAC-LC, 48.0 kHz, 2 ch, ~128.00 kbps (Lithuanian)(English) (Russian)

Filmo pristatymas:

Youtube

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų