Torentas "Meilė per atstumą / Going the distance (2010) [BDRip] Komedija, Romantinis" :: PiratuSala.lt

Meilė per atstumą Originalus pavadinimas: Going the distance Žanras: Komedija, Romantinis Metai: 2010 Režisierius: Nanette Burstein Vaidina: Drew Barrymore, Justin Long, Charlie Day, Jason Sudeikis, Christina Applegate Apie filmą: Kai karjeros siekianti žurnalistė Erina grįžta į San Franciską pabaigti savo mokslų, jos vaikinas Garetas, muzikos talentų ieškotojo padėjėjas, lieka Manhetene ir ...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Meilė per atstumą / Going the distance (2010) [BDRip] Komedija, Romantinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Meilė per atstumą


Originalus pavadinimas: Going the distance
Žanras: Komedija, Romantinis
Metai: 2010

Režisierius: Nanette Burstein
Vaidina: Drew Barrymore, Justin Long, Charlie Day, Jason Sudeikis, Christina Applegate

Apie filmą: Kai karjeros siekianti žurnalistė Erina grįžta į San Franciską pabaigti savo mokslų, jos vaikinas Garetas, muzikos talentų ieškotojo padėjėjas, lieka Manhetene toliau siekti savo tikslų ir laukti pažadėto paaukštinimo. Būdami atskirai jaunuoliai bendrauja internetu, pasitelkdami vaizdo kameras.
Tačiau įsimylėjėlius skiriančios mylios, keblumai ir nesusipratimai, apgaulingi draugų patarimai ir keletas grobuoniškai nusiteikusių viengungių daro savo. Vis labiau ima atrodyti, kad jaunuoliai nebeatlaikys išbandymų. Ir štai Erina gauna savo svajonių darbą Kalifornijoje, o Garetui puikiai sekasi Niujorke. Tai gali juos galutinai išskirti... nebent meilė įmanoma ir per atstumą.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., daugiabalsis) + Anglų

Kokybė: BDRip
Video: 720x304 (2.37:1), 23.976 fps, XviD build 57 ~2202 kbps avg, 0.42 bit/pixel
Audio: 48 kHz, AC3 Dolby Digital, 3/2 (L,C,R,l,r) + LFE ch, ~448 kbps
Audio: 48 kHz, AC3 Dolby Digital, 3/2 (L,C,R,l,r) + LFE ch, ~448 kbps


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagųIeviki
KomentarasParašė 2015-05-26 18:26Naudinga: +1

tikrai labai geras filmas. momentais net balsu per visą kambarį juokiausi :D