Torentas "Meilės lapkritis / Saldus lapkritis / Sweet November (2001) [WEB-DLRip] Drama, Romantinis" :: PiratuSala.lt

Meilės lapkritis / Saldus lapkritis Originalus pavadinimas: Sweet November Žanras: Drama, Romantinis Metai: 2001 Režisierius: Pat O'Connor Vaidina: Keanu Reeves, Charlize Theron, Jason Isaacs, Greg Germann ... Apie filmą: Nelsonas yra vyrukas iš San Francisko, savo gyvenimą pašventęs karjerai reklamos industrijoje. Vieną dieną, perlaikydamas vairavimo teisių egzaminą, jis sutinka Sarą. Ji jo...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Meilės lapkritis / Saldus lapkritis / Sweet November (2001) [WEB-DLRip] Drama, Romantinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Meilės lapkritis / Saldus lapkritis


Originalus pavadinimas: Sweet November
Žanras: Drama, Romantinis
Metai: 2001

Režisierius: Pat O'Connor
Vaidina: Keanu Reeves, Charlize Theron, Jason Isaacs, Greg Germann ...

Apie filmą: Nelsonas yra vyrukas iš San Francisko, savo gyvenimą pašventęs karjerai reklamos industrijoje. Vieną dieną, perlaikydamas vairavimo teisių egzaminą, jis sutinka Sarą.

Ji yra visiškai kitokia nei likusios moterys jo gyvenime. Nelsonas bandydamas nusirašyti pakiša ją egzamino metu, o atsilygindama gražuolė atakuoja jį laukdama po egzamino ant kapoto.

Žingsnis po žingsnio, žvilgsnis po žvilgsnio ir visai netikėtai Nelsonas apsigyvena pas nuostabią gražuolę visam lapkričiui. Jis net negali nutuokti, kad tai pakeis jo gyvenimą amžiams.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., daugiabalsis) / EN (Originalas)

Kokybė: WEB-DLRip
Video: AVC, 1024x576 (16:9), 23.976 fps, 2 500 Kbps (0.177 bit/pixel)
Audio: AC-3, 48.0 KHz, 6 ch, 384 Kbps, CBR (English) / AC-3, 48.0 KHz, 6 ch, 384 Kbps, CBR (Lithuanian)


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų