Torentas "Meškiukas Padingtonas 2 / Paddington 2 (2017) [BDRip] Animacinis, Nuotykių, Komedija" :: PiratuSala.lt

Meškiukas Padingtonas 2 Originalus pavadinimas: Paddington 2 Žanras: Animacinis, Nuotykių, Komedija Metai: 2017 Režisierius: Paul King Vaidina: Michael Gambon, Imelda Staunton, Ben Whishaw, Madeleine Harris ... Apie filmą: Prieš trejus metus iš tolimosios Peru į Londoną atkeliavęs simpatiškiausias pasaulio meškiukas Padingtonas naujus namus surado Braunų šeimoje. Nors nuolat įsipainiojantis ...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Meškiukas Padingtonas 2 / Paddington 2 (2017) [BDRip] Animacinis, Nuotykių, Komedija

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Meškiukas Padingtonas 2


Originalus pavadinimas: Paddington 2
Žanras: Animacinis, Nuotykių, Komedija
Metai: 2017

Režisierius: Paul King
Vaidina: Michael Gambon, Imelda Staunton, Ben Whishaw, Madeleine Harris ...

Apie filmą: Prieš trejus metus iš tolimosios Peru į Londoną atkeliavęs simpatiškiausias pasaulio meškiukas Padingtonas naujus namus surado Braunų šeimoje. Nors nuolat įsipainiojantis į keistas situacijas ir nesusipratimus, marmeladą dievinantis meškiukas yra labai geros širdies, tad nenuostabu, kad kaimynystėje jis greitai tampa savas ir mėgstamas. O Braunams jis tampa tiesiog dar vienu šeimos nariu.

Artėjant mylimos tetulės Liusės šimtmečiui, Padingtonas ima sukti galvą, ką jai padovanoti. Pono Gruberio parduotuvėlėje pamatęs senovinę knygą, meškiukas nusprendžia, kad tai – tobula dovana. Tačiau čia iškyla pirmoji problema. Kaip ją įsigyti? Norėdamas išlaikyti paslaptį, pinigų iš Braunų prašyti nenori, vogti – ne variantas. Vadinasi, teks imtis darbo. Meškiukas išbando daugybę darbų ir, žinoma, visus jį lydi daugybė mielų nesusipratimų. Tada iškyla antroji problema: jo nusižiūrėtą knygą kažkas pavagia. Kartu su naująja savo šeima meškiukas Padingtonas išsiruošia į paties Šerloko Holmso vertą detektyvinę kelionę per Londoną, sekant vagišiaus pėdsakais.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., daugiabalsis) + EN (Originalas)
Subtitrai: EN
Kokybė: BDRip
Video:
Encoded : Morpheus
Format : AVC
Nominal bit rate : 1 743 Kbps
Width : 1 148 pixels
Height : 480 pixels
Display aspect ratio : 2.40:1
Frame rate : 24.000 fps
Audio
Format : AAC
Format profile : LC
Bitrate : ~144kbps
Channel(s) : 2 channels
Channel positions : Front: L R
Language : Lithuanian

Audio
Format : AAC
Format profile : LC
Bitrate : ~128kbps
Channel(s) : 2 channels
Channel positions : Front: L R
Sampling rate : 48.0 KHz
Language : English


Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų