Torentas "Metas žudyti / A Time To Kill (1996) [BDRip] Drama, Kriminalinis, Trileris" :: PiratuSala.lt

Metas žudyti Originalus pavadinimas: A Time To Kill Žanras: Drama, Kriminalinis, Trileris Metai: 1996 Režisierius: Joel Schumacher Vaidina: Matthew McConaughey, Sandra Bullock, Samuel L. Jackson, Kevin Spacey, Oliver Platt Apie filmą: Misisipės valstijoje, Kentono miestelyje gauja baltaodžių jaunuolių išprievartavo ir paliko merdėti dešimtmetę juodaodę mergaitę Tonę Heili. Teismas juos į už ...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Metas žudyti / A Time To Kill (1996) [BDRip] Drama, Kriminalinis, Trileris

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Metas žudyti


Originalus pavadinimas: A Time To Kill
Žanras: Drama, Kriminalinis, Trileris
Metai: 1996

Režisierius: Joel Schumacher
Vaidina: Matthew McConaughey, Sandra Bullock, Samuel L. Jackson, Kevin Spacey, Oliver Platt

Apie filmą: Misisipės valstijoje, Kentono miestelyje gauja baltaodžių jaunuolių išprievartavo ir paliko merdėti dešimtmetę juodaodę mergaitę Tonę Heili. Teismas juos paleido į laisvę už užstatą.

Nesitikėdamas teisingumo, krauju srūvančia širdimi, mergaitės tėvas Karlas Heilis teismo salėje pats įvykdo keršto aktą - iššaudo prievartautojus ir sunkiai sužeidžia policininką.. Už tai jam gresia mirties nuosprendis. Nepaisydamas visuomenės priešiškumo jaunas talentingas advokatas Džeimsas Brigansas imasi iš pirmo žvilgsnio beviltiškos bylos – jis ketina teisme ginti Heilį.

IMDB

Įgarsinta: [LT- Profesionalus vienbalsis | Jonas Radzevičius | BTV]

Kokybė: BDRip Šaltinis: Blu-ray Disc | 1080p
Video: AVC, 1164x486 (2.40:1), 23.976 fps, 1 706 Kbps (0.126 bit/pixel)
Audio: AC-3, 48.0 KHz, 6 ch, 384 Kbps


Filmo pristatymas:

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų