Torentas "Mirčių kolekcionierius / See no evil (2006) [DVDRip] Veiksmo, Siaubo, Trileris" :: PiratuSala.lt

Mirčių kolekcionierius Originalus pavadinimas: See no evil Žanras: Veiksmo, Siaubo, Trileris Metai: 2006 Režisierius: Gregory Dark Vaidina: Glenn Jacobs, Christina Vidal, Michael J. Pagan, Samantha Noble ... Apie filmą: Vaikystėje mamos smurtą ir religinį fanatizmą išgyvenęs žiaurusis psichopatas Džeikobas Gudnaitas (jį vaidina profesionalus vrestlingo kovotojas Glenas Jacobsas pravarde nuo ...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Mirčių kolekcionierius / See no evil (2006) [DVDRip] Veiksmo, Siaubo, Trileris

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA
torentai

Mirčių kolekcionierius


Originalus pavadinimas: See no evil
Žanras: Veiksmo, Siaubo, Trileris
Metai: 2006

Režisierius: Gregory Dark
Vaidina: Glenn Jacobs, Christina Vidal, Michael J. Pagan, Samantha Noble ...

Apie filmą:
Vaikystėje mamos smurtą ir religinį fanatizmą išgyvenęs žiaurusis psichopatas Džeikobas Gudnaitas (jį vaidina profesionalus vrestlingo kovotojas Glenas Jacobsas pravarde "Keinas") pasislėpęs nuo visuomenės kenčia siaubingiausius košmarus, kol jo ramybę ryžtasi sudrumsti aštuoni jauni nusikaltėliai ir vienas policijos pareigūnas Frenkas Viljamsas, kuris prieš ketverius metus iššovė kulką tiesiai į šio keisto vyruko galvą, bet nelygiame susirėmime neteko savo rankos.

Pasiturinti senutė Margaret nuperka apleistą devynių aukštų pastatą ir planuoja jame įkurti prieglaudą benamiams, tačiau prieš tai buvusį prabangų viešbutį reikia kruopščiai išvalyti, sutvarkyti ir suremontuoti. Ji kreipiasi pagalbos į vietinio kalėjimo vadovybę, kuri sutinka vienam savaitgaliui komandiruoti už smulkius nusikaltimus nubaustus keturis vaikinus ir keturias merginas, nes teismo sprendimu jiems priklauso atlikti visuomenei naudingus darbus.

Margaret įspėja talkininkus naktimis nevaikščioti pastato koridoriais ir nesilankyti viršutiniame aukšte, bet jaunuoliai nemato čia nieko baisaus ir nepaiso jokių apribojimų. Tik tuomet, kai paslaptingasis psichopatas pagrobia vieną iš merginų, jie pradeda suvokti, kad apleistame viešbutyje teks desperatiškai kovoti už savo gyvybes.


IMDB

Įgarsinta: LT (Mėgėjiškas, daugiabalsis)

Kokybė: DVDRip
Video: 640x352 (1.28:1), 25 fps
Audio: 48kHz, AC3 Dolby Digital , 2/0 (L,R) ch, 320 kbps


Filmo pristatymas:

Youtube


torentai
torentai
torentai

Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintisvytiokas87
KomentarasParašė 2016-08-27 20:09Naudinga: +1

sitas geras, rekomenduoju, abi dalis :)