Torentas "Mirties lenktynės / Death Race (2008) [BDRip] Veiksmo, Trileris, Fantastinis" :: PiratuSala.lt

Mirties lenktynės Originalus pavadinimas: Death Race Žanras: Veiksmo, Trileris, Fantastinis Metai: 2008 Režisierius: Paul W.S. Anderson Vaidina: Jason Statham, Tyrese Gibson, Ian McShane, Joan Allen, Robin Shou, Jacob Vargas, Robert LaSardo, Janaya Stephens, Max Ryan, Natalie Martinez, Fredrick Koehler, Jason Clarke Apie filmą: Pamirškite kažkada Lietuvoje išpopuliarėjusius „Greitus ir jų ir...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Mirties lenktynės / Death Race (2008) [BDRip] Veiksmo, Trileris, Fantastinis Auksinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Mirties lenktynės


Originalus pavadinimas: Death Race
Žanras: Veiksmo, Trileris, Fantastinis
Metai: 2008

Režisierius: Paul W.S. Anderson
Vaidina: Jason Statham, Tyrese Gibson, Ian McShane, Joan Allen, Robin Shou, Jacob Vargas, Robert LaSardo, Janaya Stephens, Max Ryan, Natalie Martinez, Fredrick Koehler, Jason Clarke

Apie filmą: Pamirškite kažkada Lietuvoje išpopuliarėjusius „Greitus ir įsiutusius“! Išsikvėpusius gatvių herojus, jų pernelyg nublizgintus automobilius ir banalias pupytes keičia pačios brutaliausios lenktynės pasaulyje. Šioje trasoje – jokių skrupulų nepripažįstanti kova, o prizas – gyvybė.

Džensenas Eimsas (akt. Jasonas Stathamas) – ištvermingas, prie adrenalino pripratęs ir gerai kiekvienos sekundės vertę suvokiantis lenktynininkas. Tris kartus tapęs čempionu, jis nusprendžia galų gale atsisveikinti su sekinančiu gyvenimo būdu. Tačiau kaip visada tai ne taip paprasta. Netikėtai apkaltintas žmogžudyste, kurios neįvykdė, Džensenas patenka į kalėjimą. Jo prižiūrėtoja Henesi (akt. Joan Allen) minios gerbėjų garbinamam vyrui pasiūlo išeitį: dalyvauti lenktynėse arba supūti kalėjime. Pasirinkimas ekstremalus: teisė kvėpuoti laimima nugalint taip pat už savo gyvybę kovojančius priešininkus.

Verčiamas beviltiškos situacijos, Džensonas Eimsas užsideda metalinę mistinio lenktynininko Frankenšteino kaukę ir niūrioje kalėjimo aplinkoje pradeda mūšį dėl išlikimo. Rankose – ginklų prigrūsto superautomobilio vairas, priešai – pats žiauriausi kalėjimo nusikaltėliai, laikas – pragariškos trys dienos, akyse – desperatiškas instinktas išlikti. Kas bus šių taisyklių neturinčių lenktynių laimėtoju?

Įdomūs faktai apie filmą „Mirties lenktynės“:

- Filmo scenarijaus autorius ir režisierius Paulas W. S. Andersonas anksčiau yra sukūręs filmus „Svetimas prieš Grobuonį“, „Absoliutus blogis“;

- Aktorius Jasono Stathamas filme vairuoja 2006 m. „Ford Mustang GT“, turintį 4.6L 3V Ford V8 variklį, 2 mini šautuvus, galinčius apsisukti 3000 kartų per minutę, napalmą ir liepsnosvaidį.

- Didžiulę teritoriją apimančiu kalėjimu, kuriame vyksta pagrindinis veiksmas, buvo paverstos Monrealyje esančios apleistos traukinių aikštelės.

- 34 automobiliai, tarp kurių buvo „Mustang“, „Dodge Ram“, „Porche“, „Jaguar“, „BMW“ ir „Buick“, panaudoti filmuojant pagrindines 11 ir keletą papildomų mašinų.

- Kad lenktynėms ir filmavimui paruoštų bent 1 automobilį, mechanikai ir gamintojai turėjo dirbti net 6 savaites.

- Kad būtų pačios geriausios fizinės formos, specialiai dėl šio filmo aktorius Jasonas Stathamas ne vieną mėnesį treniravosi buvusioje karinio jūrų laivyno bazėje. Kai kurie iš trenerių ruošė aktorius ir filmui „300“.

- „Mirties lenktynės“ buvo nufilmuotos per 50 dienų.

- Kai buvo sukurta pirmoji „Mirties lenktynių“ versija, jos žiaurumas taip šokiravo žiūrovus, kad filmą bandyta uždrausti rodyti kino teatruose.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis)
Originali kalba: EN

Kokybė: BDRip
Video: 720x384; 23.976 fps; XviD; 1797 kbps; 0.271 Bits/(Pixel*Frame)
Audio: Lietuvių (Dolby AC3, 6 ch, 384 kbps); profesionalus Lt įgarsinimas ("TV1000 Premium")
Audio: Anglų (Dolby AC3, 6 ch, 384 kbps)


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų