Torentas "Misija: Marsas / Mission To Mars (2000) [BDRip] Nuotykių, Mokslinis, Trileris" :: PiratuSala.lt

Misija: Marsas Originalus pavadinimas: Mission To Mars Žanras: Nuotykių, Mokslinis, Trileris Metai: 2000 Režisierius: Brian De Palma Vaidina: Gary Sinise, Tim Robbins, Don Cheadle, Connie Nielsen, Jerry O`Connell, Peter Outerbridge, Kavan Smith, Jill Teed, Elise Neal, Kim Delaney, Lynda Boyd Apie filmą: ▌Nuo pat sąmoningo egzistavimo pradžios užduodame sau klausimus. Kas mes? Iš kur mes Kur ...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Misija: Marsas / Mission To Mars (2000) [BDRip] Nuotykių, Mokslinis, Trileris

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Misija: Marsas


Originalus pavadinimas: Mission To Mars
Žanras: Nuotykių, Mokslinis, Trileris
Metai: 2000

Režisierius: Brian De Palma
Vaidina: Gary Sinise, Tim Robbins, Don Cheadle, Connie Nielsen, Jerry O`Connell, Peter Outerbridge, Kavan Smith, Jill Teed, Elise Neal, Kim Delaney, Lynda Boyd

Apie filmą:
▌Nuo pat sąmoningo egzistavimo pradžios užduodame sau klausimus. Kas mes? Iš kur mes atėjome? Kur mes einame? Taip buvo per amžius. Būdavo, kad ieškant atsakymų, akys nukrypdavo į dangų, į žvaigždes.
_____________________
▌Nežinomybė gimdė keisčiausias fantazijas, o dar dažniau - panišką baimę. Galbūt kažkur ten yra gyvybė, galbūt kitų galaktikų šeimininkai - tolimi mūsų protėviai? Pasirodo, buvome labai arti tiesos.
_____________________
▌Marsas, kitaip vadinama Raudonoji planeta, yra arčiausiai Žemės. Raudonoji planeta Saulės sistemoje panašiausia į Žydrąją, mūsų namus. Mokslininkai įsitikinę - ten tikrai buvo gyvybė. O gal dar ir yra. Šiuolaikinis mokslas jau pasiruošęs ilgiausiai žmogaus kelionei visoje mūsų istorijoje. Kelionei į Marsą.
_____________________
▌"Misija: Marsas" - pasakojimas apie dramatišką kosminę kelionę į Raudonąją planetą, istorija apie Marso kolonizatorius. Pirmąją ekspediciją į svetimą planetą ištinka paslaptinga katastrofa. Įkandin pražuvusiam kosminiam laivui siunčiama nauja komanda. Jos nariai Marse turi tik du tikslus: ištirti tragediją ir, jei yra išsigelbėjusių, pargabenti juos atgal į Žemę.
_____________________
▌Jų kelionė per kosmoso erdvę nebuvo lengva. Tačiau visi, atrodo, beveik neįveikiami sunkumai pasirodė niekis prieš tai, kas jų laukė Raudonojoje planetoje - nepaprastas ir nuostabus atradimas.
_____________________
Angliškas Aprašymas:
▌In 2020, a crew of astronauts has been prepared for a two-year international mission in Mars. Jim McConnell, Woody Blake and his wife Terri Fisher, Luke Graham and Phil Ohlmyer are best friends and Jim lost his chance to land on Mars when his beloved wife Maggie McConnell died. The team of four astronauts land on Mars but a mysterious storm kills three of them and only Luke survives. A rescue team with Woody in command and Jim, Terri and Phil heads to the red planet and discovers that only Luke has survived. Their further investigation shows that the storm that killed the three other astronauts was artificial and created to protect a Face that lies on Mars. What might be the intriguing Face?
_____________________
Įdomūs Faktai:
▌Filmas konkuravo su filmu «Raudona planeta», kuris pasirodė ekrane tuo pačiu metu. Šio filmo siužetas taip pat buvo skirtas keliauti į Marsą ir gelbėti astronautus.
_____________________
▌Filmas rodo žmogaus genomą kaip vienintelę DNR molekulę. Iš tikrųjų žmogaus genomą sudaro 46 chromosomos, kurių kiekviena susideda iš vienos DNR molekulės.
_____________________
▌Kino premija «Auksinė avietė 2001»
Nominacijos:
Blogiausias režisierius - Brian De Palma
_____________________

IMDB ➨ N.A.

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis) + Simas Stankus,"BTV"

Kokybė: BDRip
Video: MPEG-4 (XviD), 720 x 304 (2.35:1), 24.000 fps, 1969 kbps, (0.375 Bits/(Pixel*Frame)
Audio: AC-3, 48.0 kHz, 6 ch, ~384.00 kbps (Lithuanian)
Audio: AC-3, 48.0 kHz, 6 ch, ~384.00 kbps (English)
Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagųaupalas
KomentarasParašė 2018-01-10 11:08Naudinga: 0

senas bet neblogas