Torentas "Misionierius / Missionary Man (2007) [IPTVRip] Veiksmo, Drama, Trileris - [PS TEAM]" :: PiratuSala.lt

Misionierius Originalus pavadinimas: Missionary Man Žanras: Veiksmo, Drama, Trileris Metai: 2007 Režisierius: Dolph Lundgren Vaidina: Dolph Lundgren, Kateri Walker, Chelsea Ricketts, Matthew Tompkins ir kiti. Apie filmą: Sužinojęs apie draugo mirtį, į miestelį šalia indėnų rezervato motociklu atvyksta paslaptingas nepažįstamasis Raideris. Čia jis sužino, kad draugas, stojęs skersai kelio O –...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...

Misionierius / Missionary Man (2007) [IPTVRip] Veiksmo, Drama, Trileris - [PS TEAM]

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA

Misionierius

Originalus pavadinimas: Missionary Man
Žanras: Veiksmo, Drama, Trileris
Metai: 2007

Režisierius: Dolph Lundgren
Vaidina: Dolph Lundgren, Kateri Walker, Chelsea Ricketts, Matthew Tompkins ir kiti.

Apie filmą:
Sužinojęs apie draugo mirtį, į miestelį šalia indėnų rezervato motociklu atvyksta paslaptingas nepažįstamasis Raideris. Čia jis sužino, kad draugas, stojęs skersai kelio vietos verslininkui, buvo nužudytas. O žiauriojo verslininko planuose nei daug, nei mažai – indėnų rezervato vietoje pastatyti antrą Las Vegasą. Tad bet kokią kliūtį jis šalina nedvejodamas. Dabar motociklininko misija – atlyginti kaltiesiems ir išlaisvinti miestelį nuo žiaurios priespaudos. Tačiau jis turi tik Bibliją rankose ir teisingumo troškimą širdyje.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis, Tomas Ališauskas-LNK)
Kokybė: IPTVRip
Video: MSMPEG4v3 1024x576 25fps 2989kbps [V: msmpeg4v3, yuv420p, 1024x576, 2989 kb/s]
Audio: MP3 48000Hz stereo 128kbps [A: mp3, 48000 Hz, stereo, 128 kb/s]
Relyzas:

Filmo pristatymas:

Youtube

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų