Torentas ""Mūsų motinos, mūsų tėvai" / "Unsere Mütter, unsere Väter" (2013) [DVDRip] Drama, Istorinis, Karinis" :: PiratuSala.lt

"Mūsų motinos, mūsų tėvai" Originalus pavadinimas: "Unsere Mütter, unsere Väter" Žanras: Drama, Istorinis, Karinis Metai: 2013 Režisierius: Philipp Kadelbach Vaidina: Volker Bruch, Tom Schilling, Katharina Schüttler, Miriam Stein, Ludwig Trepte Apie filmą: 14 mln. eurų (48,3 mln. litų) kainavęs trijų dalių filmas "Mūsų motinos, mūsų tėvai" (Unsere kuris...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

"Mūsų motinos, mūsų tėvai" / "Unsere Mütter, unsere Väter" (2013) [DVDRip] Drama, Istorinis, Karinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


"Mūsų motinos, mūsų tėvai"


Originalus pavadinimas: "Unsere Mütter, unsere Väter"
Žanras: Drama, Istorinis, Karinis
Metai: 2013

Režisierius: Philipp Kadelbach
Vaidina: Volker Bruch, Tom Schilling, Katharina Schüttler, Miriam Stein, Ludwig Trepte

Apie filmą: 14 mln. eurų (48,3 mln. litų) kainavęs trijų dalių filmas "Mūsų motinos, mūsų tėvai" (Unsere Muetter, Unsere Vaeter), kuris buvo rodomas per Vokietijos visuomeninę televiziją ZDF, pasakoja apie penkių vokiečių likimus nuo nacių invazijos į Sovietų Sąjungą 1941-aisiais iki jų galutinio sutriuškinimo 1945-aisiais. Du kariai ir viena slaugė išsiunčiami į Rytų frontą, o du kiti, iš jų vienas žydas, kurį naciai nusprendė deportuoti, iš pradžių lieka Berlyne. "Šis karas atskleis, kas mumyse blogiausia", - pranašauja vienas iš karių, vardu Frydhelmas. Vermachto uniformas apsivilkę jaunuoliai greitai tampa žiaurumų, kuriuos nacių SS vykdė okupuotose teritorijose, liudininkais ir galiausiai patys prie jų prisideda. Vienas šių jaunuolių dalyvauja rusų karo belaisvių masinėje egzekucijoje savo vadų įsakymu.
Šios dramos scenarijus savo forma yra panašus į populiarų JAV serialą apie karą Europoje "Desantininkai" (Band of Brothers).
Tačiau joje į tą laikmetį žvelgiama jo amžininkų vokiečių akimis, nes norima apšviesti ir sudominti jų vaikus ir anūkus, daugelis kurių iki šiol mažai žino, ką jų protėviai veikė per karą.
Pirmąsias dvi filmo dalis, rodytas geriausiu eterio laiku, žiūrėjo per 7,2 mln. Vokietijos gyventojų; dar 8,7 mln. įsijungė televizorius per šios dramos finalą, kuris pagal populiarumą lygiuojasi į labiausiai šalyje mėgstamą, kartą per savaitę rodomą detektyvinį serialą "Nusikaltimo vieta" (Tatort).
ZDF nurodė norėjusi parodyti karą nauju kampu, siekiant "skatinti dialogą tarp kartų". "Jeigu galime nutiesti tiltą per šią tylos bedugnę, kuri egzistuoja daugelyje šeimų Antrojo pasaulinio karo tema, tuomet šis filmas yra televizijos įvykis savo tikriausia prasme", - ZDF pramoginių programų direktorius, Heike Hempelis sakė dienraščiui "Frankfurter Rundschau".
Tačiau šis filmas taip pat pakurstė aistras kaimyninėje Lenkijoje,kurios ambasadorius Berlyne Jerzy Marganskis šią savaitę atvirame laiške, adresuotame ZDF, skundžiasi, kad jo šalies pasipriešinimo kovotojai ir eiliniai piliečiai vaizduojami kaip aršūs antisemitai, "sunkiai atskiriami nuo Vokietijos nacių". "Beveik groteskiška, kaip Armijos Krajovos pavaizdavimas šiame seriale gali sukurti įspūdį, jog žydų sunaikinimo kaltė gali būti bendra, kad ją taip pat privalo prisiimti kiti žmonės, - rašė jis. - Toks XX amžiaus istorijos supratimas aiškiai nepadeda istoriniam Vokietijos ir Lenkijos dialogui."
ZDF greitai pareiškė "giliai apgailestaujanti", kad filmas Lenkijoje buvo suvoktas kaip įžeidimas, tačiau atmetė kaltinimus, jog jame istorija vaizduojama iškraipytai. "Jokiu būdu nebuvo siekta įnešti sąlygiškumo istoriniams faktams arba vokiečių atsakomybei", - sakė ZDF atstovas Peteris Hillas.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis)
Originali kalba: DE

Kokybė: DVDRip
Video: 720x400 (1.80:1), 25 fps, XviD build 50 ~1600 kbps avg, 0.22 bit/pixel
Audio: 48 kHz, AC3 Dolby Digital, 2/0 (L,R) ch, ~192 kbps
Audio: 48 kHz, AC3 Dolby Digital, 2/0 (L,R) ch, ~192 kbps


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagųdole19
KomentarasParašė 2014-09-29 01:47Naudinga: +1

tikiousi vertas demesio nes man istorinei filmai.zaidimai apie 2 pasaulini patinka
:w00t:
 
modzius944
KomentarasParašė 2014-10-01 14:37Naudinga: +1

puikus filmas 8-)
 
(nežinomas)
KomentarasParašė 2014-10-01 19:55Naudinga: +1

geras.
 
Robisz007
KomentarasParašė 2014-10-01 21:08Naudinga: +1

Super,vertas demesio :-)
 
modzius944
KomentarasParašė 2014-10-02 20:13Naudinga: +1

pabaigiau ziuret iki galo.turetu buti vienoj eileje su "Priesas prie vartu",ne prasciau...tikrai SUPER...DEKUI :w00t:
 
kietakatis
KomentarasParašė 2014-10-03 06:21Naudinga: +1

SUPER FILMAS LABAI DIDELIS ACIU IDEJUSIAM SI FILMA SUPER FILMAS IR TIKRAI VERTAS DEMESIO SUPER :-)
 
(nežinomas)
KomentarasParašė 2014-10-05 19:28Naudinga: 0

patiko filas ir igarsinimas gan geras :-D :banana: :lol: :closedeyes: :thumbsup:
 
renkav
KomentarasParašė 2014-10-06 09:13Naudinga: 0

man patiko 9/10.
 
(nežinomas)
KomentarasParašė 2014-10-12 08:00Naudinga: 0

perziurejau iki galao tikrai patiko 10 balu :-D .Tik galas labai liudnas :-(