Torentas "Nacionalinis Saugumas / National Security (2003) [BDRip] Veiksmo, Komedija, Kriminalinis" :: PiratuSala.lt

Nacionalinis Saugumas Originalus pavadinimas: National Security Žanras: Veiksmo, Komedija, Kriminalinis Metai: 2003 Režisierius: Dennis Dugan Vaidina: Martin Lawrence, Steve Zahn, Colm Feore, Bill Duke, Eric Roberts, Timothy Busfield, Robinne Lee, Matt McCoy, Brett Cullen, Cleo King, Gerry Del Sol, Mari Morrow ir kiti. Apie filmą: Erlas ir Henkas yra Policijos akademijos atstumtieji. Erlas –...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Nacionalinis Saugumas / National Security (2003) [BDRip] Veiksmo, Komedija, Kriminalinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Nacionalinis Saugumas


Originalus pavadinimas: National Security
Žanras: Veiksmo, Komedija, Kriminalinis
Metai: 2003

Režisierius: Dennis Dugan
Vaidina: Martin Lawrence, Steve Zahn, Colm Feore, Bill Duke, Eric Roberts, Timothy Busfield, Robinne Lee, Matt McCoy, Brett Cullen, Cleo King, Gerry Del Sol, Mari Morrow ir kiti.

Apie filmą:
Erlas ir Henkas yra Policijos akademijos atstumtieji. Erlas Montgomeris yra įžūlus Policijos akademijos auklėtinis, kuris šiaip taip įsidarbina "Nacionalinio saugumo" apsaugos darbuotoju.

Henkas, Erlo neteisingai apkaltintas moraliniu spaudimu, – išmetamas iš akademijos ir taip pat įsidarbina "Nacionalinio saugumo" darbuotoju. Likimo valia jiedu abu turi atskleisti sudėtingą kontrabandininkų operaciją.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis)

Kokybė: BDRip
Video: XVID 720x384 23.98fps 1963Kbps
Audio: Dolby AC3 48000Hz 6ch 384Kbps


Filmo pristatymas:

YoutubeNuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagųdaris
KomentarasParašė 2016-03-14 15:30Naudinga: 0

Tikrai geras filmas