Torentas "Naktis be karūnos / A Royal Night Out (2015) [BDRip] Komedija, Drama" :: PiratuSala.lt

Naktis be karūnos Originalus pavadinimas: A Royal Night Out Žanras: Komedija, Drama Metai: 2015 Režisierius: Julian Jarrold Vaidina: Sarah Gadon, Bel Powley, Emily Watson, Rupert Everett ... Apie filmą: 1945 m. gegužės 8-osios vakarą visa Europa pasipylė į gatves švęsti pergalės Antrajame pasauliniame kare. Džiūgaujančioje minioje Didžiosios Britanijos sostinėje neatpažintos linksminosi ir –...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Naktis be karūnos / A Royal Night Out (2015) [BDRip] Komedija, Drama

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Naktis be karūnos


Originalus pavadinimas: A Royal Night Out
Žanras: Komedija, Drama
Metai: 2015

Režisierius: Julian Jarrold
Vaidina: Sarah Gadon, Bel Powley, Emily Watson, Rupert Everett ...

Apie filmą: 1945 m. gegužės 8-osios vakarą visa Europa pasipylė į gatves švęsti pergalės Antrajame pasauliniame kare. Džiūgaujančioje minioje Didžiosios Britanijos sostinėje neatpažintos linksminosi ir seserys Windsor: 19-metė Elžbieta (būsimoji karalienė) ir jos 14 metų sesuo Margaret. Jaunosios princesės išsmuko iš Bekingemo rūmų ir iki vidurnakčio šoko viešbutyje „Ritz“. Šis filmas – šiek tiek kitokia istorinių įvykių interpretacija.

Griežto rūmų etiketo suvaržytos princesės Elžbieta ir Margaret nuo pat gimimo augo, nepažindamos kitiems vaikams įprastų pramogų. Visai Europai džiūgaujant dėl fašistinės Vokietijos kapituliacijos ir laimėto karo, princesės tiesiog dega noru pasinerti į visuotinį šurmulį ir šventę. Atsargioji mergaičių motina – karalienė Elžbieta (aktorė Emily Watson) – toli gražu nesižavi dukrų troškimu išeiti į viešumą. Tačiau tėvas, karalius Jurgis VI (akt. Rupert‘as Everett‘as) supranta, kad tai gali būti paskutinė proga jo vyresnėlei Elžbietai pasijusti paprastu žmogumi.

Princesės, įsimaišę į švenčiančių žmonių minią, išgyvena beprotiškiausią, svaigiausią ir pačią nuostabiausią savo gyvenimo naktį.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis) + Anglų (Originalas)

Kokybė: BDRip
Video: AVC, 1160x480 (2.40:1), 23.976 fps, 1 765 Kbps (0.132 bit/pixel)
Audio: AAC HE-AAC / LC, 48.0 KHz / 24.0 KHz, 6 ch (Lithuanian)
Audio: AAC HE-AAC / LC, 48.0 KHz / 24.0 KHz, 6 ch (English)


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų