Torentas "Narkotikų Kelias / Traffic (2000) [BDRip] Kriminalinis, Drama, Trileris" :: PiratuSala.lt

Narkotikų Kelias Originalus pavadinimas: Traffic Žanras: Kriminalinis, Drama, Trileris Metai: 2000 Režisierius: Steven Soderbergh Vaidina: Benicio Del Toro, Jacob Vargas, Andrew Chavez, Michael Saucedo, Tomas Milian, Michael Douglas, Eileen Weisinger, Erika Christensen, Catherine Zeta-Jones,...ir kiti. Apie filmą: “Narkotikų kelias” – intriguojanti, įtampos kupina kriminalinė drama, kurioje ...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Narkotikų Kelias / Traffic (2000) [BDRip] Kriminalinis, Drama, Trileris

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Narkotikų Kelias


Originalus pavadinimas: Traffic
Žanras: Kriminalinis, Drama, Trileris
Metai: 2000

Režisierius: Steven Soderbergh
Vaidina: Benicio Del Toro, Jacob Vargas, Andrew Chavez, Michael Saucedo, Tomas Milian, Michael Douglas, Eileen Weisinger, Erika Christensen, Catherine Zeta-Jones,...ir kiti.

Apie filmą: “Narkotikų kelias” – intriguojanti, įtampos kupina kriminalinė drama, kurioje meistriškai ir realistiškai atskleidžiami narkotikų kontrabandos užkulisiai. Kartą stojus į šį kelią, sunku pasukti atgal. Niekam nepavyks išsisukti “švariam”. Kultinio britų televizijos serialo motyvais sukurtą “Narkotikų kelią” sudaro trys persipinančių siužetų novelės, trys dramatiškos žmonių, vienaip ar kitaip susijusių su kokaino kontrabanda į Jungtines Amerikos Valstijas, istorijos.
Juosta nominuota “Oskarams” net penkiose kategorijose: Steven’as Soderbergh’as - už geriausią režisūrą, “Sidabro lokiu” Berlyno kino festivalyje apdovanotasis aktorius Benicio Del Toro - už geriausią antraeilį vyro vaidmenį, už geriausią metų filmą, už geriausią montažą ir už geriausią scenarijų, sukurtą pagal anksčiau publikuotą kūrinį.
Beje, tai - pirmasis filmas, kuriame garsieji jaunavedžiai M.Douglas ir C.Zeta - Jones vaidina kartu. Aktorė juostoje vaidino jau būdama nėščia, todėl teko kiek pakeisti scenarijų - C.Zeta - Jones herojė - narkobarono Karloso Ajalos žmona Helena - filme taip pat tapo nėščia, nors pagal pradinį scenarijaus variantą ji jau turėjo būti dviejų vaikų motina.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis) + Vytas Tulevičius, "SDI"

Kokybė: BDRip
Video: MPEG-4 (XviD), 720 x 384 (1.85:1), 23.976 fps, 1408 kbps avg, (0.212 Bits/Pixel)
Audio: AC-3, 48.0 kHz, 6 ch, Front: L C R, Side: L R, LFE, ~384.00 kbps (Lithuanian)
Audio: AC-3, 48.0 kHz, 2 ch, Front: L R, ~192.00 kbps (English) Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų