Torentas "Nebijok tamsos / Don't Be Afraid of the Dark (2010) [BDRip] Fantastinis, Siaubo, Trileris" :: PiratuSala.lt

Nebijok tamsos Originalus pavadinimas: Don't Be Afraid of the Dark Žanras: Fantastinis, Siaubo, Trileris Metai: 2010 Režisierius: Troy Nixey Vaidina: Katie Holmes, Guy Pearce, Bailee Madison, Jack Thompson ... Apie filmą: Siaubo trileris, kuriam istoriją kūrė talentingas scenaristas Guillermo del Toro, labiausiai išgarsėjęs filmu „Pano labirintas“. Filmavimo aikštelėje susitiko „Betmenas. ir...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Nebijok tamsos / Don't Be Afraid of the Dark (2010) [BDRip] Fantastinis, Siaubo, Trileris

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Nebijok tamsos


Originalus pavadinimas: Don't Be Afraid of the Dark
Žanras: Fantastinis, Siaubo, Trileris
Metai: 2010

Režisierius: Troy Nixey
Vaidina: Katie Holmes, Guy Pearce, Bailee Madison, Jack Thompson ...

Apie filmą: Siaubo trileris, kuriam istoriją kūrė talentingas scenaristas Guillermo del Toro, labiausiai išgarsėjęs filmu „Pano labirintas“. Filmavimo aikštelėje susitiko „Betmenas. Pradžia“ žvaigždė Katie Holmes ir britas Guy Pearce ("Memento"). Mažąją Salę suvaidino karjeros laiptais sparčiai kylanti aktorė Bailee Madison.

Jos herojė – vieniša ir uždara mergaitė. Ji atvyksta paviešėti pas tėvą, kuris po skyrybų apsigyveno senoviškoje XIX amžiaus viloje. Kartą, landžiodama po namą Salė suranda slaptą rūsį. Jo niekas nebuvo atvėręs nuo tos dienos, kai paslaptingai dingo vilą statęs architektas. Atvėrusi rūsio duris Salė išlaisvina šmėklas. Ar Tamsos padarai nenusitemps mergaitės į savo pasaulį?

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis) + Anglų (Originalas)

Kokybė: BDRip
Video: AVC : 1 628 Kbps : 1 056 x 572 23.976 fps
Audio: AAC : ~240kbps : 6 channels : 48.0 KHz
Audio: AAC : ~224kbps : 6 channels : 48.0 KHz


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų