Torentas "Negyvėlis Tumbstoune / Dead in Tombstone (2013) [BRRip] Veiksmo, Fantastinis, Siaubo" :: PiratuSala.lt

Negyvėlis Tumbstoune Originalus pavadinimas: Dead in Tombstone Žanras: Veiksmo, Fantastinis, Siaubo Metai: 2013 Režisierius: Roel Reiné Vaidina: Danny Trejo, Mickey Rourke, Anthony Michael Hall, Richard Dillane, Catalina Grama ... Apie filmą: Negyvėlis Tumbstoune (Dead in Tombstone) - fantastinis vesternas apie vyrą, kuris sugrįžtą iš mirusiųjų pasaulio, kad atkeršytų savo žudikui. gaujos iš...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Negyvėlis Tumbstoune / Dead in Tombstone (2013) [BRRip] Veiksmo, Fantastinis, Siaubo

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Negyvėlis Tumbstoune


Originalus pavadinimas: Dead in Tombstone
Žanras: Veiksmo, Fantastinis, Siaubo
Metai: 2013

Režisierius: Roel Reiné
Vaidina: Danny Trejo, Mickey Rourke, Anthony Michael Hall, Richard Dillane, Catalina Grama ...

Apie filmą: Negyvėlis Tumbstoune (Dead in Tombstone) - fantastinis vesternas apie vyrą, kuris sugrįžtą iš mirusiųjų pasaulio, kad atkeršytų savo žudikui.

Nusikaltėlių gaujos lyderis organizuoja savo pusbrolio išlaisvinimą iš kalėjimo. Išlaisvinę savo draugą nusikaltėliai ketina apiplėšti kasybos miestą. Šiems nusikaltėliams kelią pastoja vyras vardu Redas. Šis vyras nužudo jų gaujos lyderį. Nužudytas vyras sudaro sandori su velnių ir prisikelia iš numirusiųjų. Dabar jis ketina atkeršyti vyrui, kuris jį nužudė.


IMDB

Įgarsinta: LT (Mėgėjiškas, vienbalsis)

Kokybė: BRRip
Video: MPEG-4 Visual, 1 548 Kbps, 720x400 (1.800), 23.976 fps, 0.20 bit/pixel
Audio: AC-3, 48.0 KHz, 6 ch, 448 Kbps, CBR


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų