Torentas "Nelaimingas atsitikimas / Accident Man (2018) [BDRip] Veiksmo, Kriminalinis, Trileris" :: PiratuSala.lt

Nelaimingas atsitikimas Originalus pavadinimas: Accident Man Žanras: Veiksmo, Kriminalinis, Trileris Metai: 2018 Režisierius: Jesse V. Johnson Vaidina: Scott Adkins, Ray Stevenson, Ashley Greene, David Paymer, Michael Jai White, Ray Park, Amy Johnston, Perry Benson, Nick Moran, Ross O'Hennessy, Tim Man, Leon Finnan Apie filmą: Maikas Felonas garsėja tuo, kad visas savo žmogžudystes paverčia ...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...

Nelaimingas atsitikimas / Accident Man (2018) [BDRip] Veiksmo, Kriminalinis, Trileris

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA

Nelaimingas atsitikimas

Originalus pavadinimas: Accident Man
Žanras: Veiksmo, Kriminalinis, Trileris
Metai: 2018

Režisierius: Jesse V. Johnson
Vaidina: Scott Adkins, Ray Stevenson, Ashley Greene, David Paymer, Michael Jai White, Ray Park, Amy Johnston, Perry Benson, Nick Moran, Ross O'Hennessy, Tim Man, Leon Finnan

Apie filmą: Maikas Felonas garsėja tuo, kad visas savo žmogžudystes paverčia nelaimingais atsitikimais. Tačiau jis pakeičia savo požiūrį, kai miršta jo buvusi mergina.

IMDB

Įgarsinta: LT (Mėgėjiškas, vienbalsis - Dovydus, "TRL") + EN (Orginalas)

Kokybė: BDRip
Trukmė: 01:53:27
Video: AVC, 1056x440 (2,40:1), 23,976 kps, 2 068 kb/s
Audio: Lietuvių AC-3, 48,0 kHz, 6 kanalai, 448 kb/s
Audio: Anglų AC-3, 48,0 kHz, 6 kanalai, 448 kb/s
Subtitrai: Lietuvių, Anglų

Filmo pristatymas:

Youtube

Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML