Torentas "Neliečiamieji / Intouchables (2011) [BDRip] Biografinis, Komedija, Drama" :: PiratuSala.lt

Neliečiamieji Originalus pavadinimas: Intouchables Žanras: Biografinis, Komedija, Drama Metai: 2011 Režisierius: Olivier Nakache, Eric Toledano Vaidina: François Cluzet, Omar Sy, Anne Le Ny, Audrey Fleurot ... Apie filmą: Milijonierius Filipas susižeidė skraidydamas parasparniu ir tapo priklausomas nuo kitų. Polėkio nestokojantis jaunas imigrantas Drisas ką tik atliko bausmę kalėjime už ir į...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Neliečiamieji / Intouchables (2011) [BDRip] Biografinis, Komedija, Drama

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Neliečiamieji


Originalus pavadinimas: Intouchables
Žanras: Biografinis, Komedija, Drama
Metai: 2011

Režisierius: Olivier Nakache, Eric Toledano
Vaidina: François Cluzet, Omar Sy, Anne Le Ny, Audrey Fleurot ...

Apie filmą: Milijonierius Filipas susižeidė skraidydamas parasparniu ir tapo priklausomas nuo kitų. Polėkio nestokojantis jaunas imigrantas Drisas ką tik atliko bausmę kalėjime už smulkias vagystes ir ieško naujų nuotykių.

Dviejų skirtingų vyrų likimai susipins visam gyvenimui, kurį kiekvienas iš jų supranta savotiškai. Nuo kaklo iki kojų paralyžiuotas aristokratas pasisamdys linksmų plaučių Paryžiaus priemiesčio vaikiną, visai netinkamą būti asmeniniu slaugytoju. Prikaustytas prie invalido vežimėlio Filipas ir jo energingasis pagalbininkas Drisas iškeis Vivaldi simfonijas į hiphopo melodijas, paveikslų tapybą – į automobilių lenktynes su policija Paryžiaus gatvėmis, mandagų bendravimą – į nešvankius keiksmažodžius, prabangius kostiumus – į sportines kelnes.


IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis - Tomas Bandza, "SDI")

Kokybė: BDRip
Video: AVC, 1056x572 (16:9), 24.000 fps, 2 341 Kbps (0.161 bit/pixel)
Audio: AC-3, 48.0 KHz, 6 ch, 448 Kbps, CBR (Lithuanian)
Subtitrai: Rusų / Anglų


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų