Torentas "Nematoma pusė / The Blind Side (2009) [BDRip] Biografinis, Drama, Sportas" :: PiratuSala.lt

Nematoma pusė Originalus pavadinimas: The Blind Side Žanras: Biografinis, Drama, Sportas Metai: 2009 Režisierius: John Lee Hancock Vaidina: Sandra Bullock, Tim McGraw, Quinton Aaron, Jae Head ... Apie filmą: ai nuostabi, tikrais faktais paremta istorija. Joje pasakojama kaip viena šeima priglaudžia jauną vaikiną į savo namus ir suteikia jam normalų gyvenimą. Vaikinas talentingas sporte, su o...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Nematoma pusė / The Blind Side (2009) [BDRip] Biografinis, Drama, Sportas

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Nematoma pusė


Originalus pavadinimas: The Blind Side
Žanras: Biografinis, Drama, Sportas
Metai: 2009

Režisierius: John Lee Hancock
Vaidina: Sandra Bullock, Tim McGraw, Quinton Aaron, Jae Head ...

Apie filmą: ai nuostabi, tikrais faktais paremta istorija. Joje pasakojama kaip viena šeima priglaudžia jauną vaikiną į savo namus ir suteikia jam normalų gyvenimą. Vaikinas talentingas sporte, todėl su naujos šeimos pagalba jis sužiba jame. Įkvėpiantis, realus pasakojimas apie ypatingus ir nesavanaudiškus žmones, kuriuos šiais laikais retai sutiksi, o visa tai įvyko ne per seniausiai, kadangi 2009 m. vaikinas pašauktas į profesionalią Amerikietiško futbolo lygą.
Angliškas aprašymas:
Based on the true story of Leigh Anne Tuohy and Sean Tuohy who take in a homeless teenage African-American, Michael Oher. Michael has no idea who his father is and his mother is a drug addict. Michael has had little formal education and few skills to help him learn. Leigh Anne soon takes charge however, as is her nature, ensuring that the young man has every opportunity to succeed. When he expresses an interest in football, she goes all out to help him, including giving the coach a few ideas on how best to use Michael's skills. They not only provide him with a loving home, but hire a tutor to help him improve his grades to the point where he would qualify for an NCAA Division I athletic scholarship. Michael Oher was the first-round pick of the Baltimore Ravens in the 2009 NFL draft.

IMDB

Įgarsinta: Lietuvių (Profesionalus, daugiabalsis) - «LNK»+Anglų (Originalas)
Subtitrai: Anglų,.(išjungiami)

Kokybė: BDRip
Video: MPEG-4 (H.264) AVC, 1024 x 576 (16:9), 23.976 fps, 2105 kbps (0.149 Bits/(Pixel*Frame)
Audio: AAC-LC, 48.0 kHz, 6 ch, ~224.00 kbps (Lithuanian)
Audio: AAC-LC, 48.0 kHz, 2 ch, ~~96.00 kbps (English)

Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų