Torentas "Nepatyręs / Unexperienced (2015) [DVDRip] Komedija" :: PiratuSala.lt

Nepatyręs Originalus pavadinimas: Unexperienced Žanras: Komedija Metai: 2015 Režisierius: Julius Paulikas Vaidina: Audrius Bruzas, Edita Uzaite, Ineta Stasiulyte, Ramunas Rudokas ... Apie filmą: Vos trisdešimtmeti perkopes Ramunas Jakutis (vaidina Audrius Bružas) yra labai geras ir sažiningas vyrukas, puikus finansininkas, taciau labai ne koks meilužis. Ir tai tikrai žino Vaidute (Ineta – Ji...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Nepatyręs / Unexperienced (2015) [DVDRip] Komedija

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Nepatyręs


Originalus pavadinimas: Unexperienced
Žanras: Komedija
Metai: 2015

Režisierius: Julius Paulikas
Vaidina: Audrius Bruzas, Edita Uzaite, Ineta Stasiulyte, Ramunas Rudokas ...

Apie filmą: Vos trisdešimtmeti perkopes Ramunas Jakutis (vaidina Audrius Bružas) yra labai geras ir sažiningas vyrukas, puikus finansininkas, taciau labai ne koks meilužis. Ir tai tikrai žino Vaidute (Ineta Stasiulyte) – Ramuno gyvenimo meile. Atstumtas jos Naujuju metu išvakarese, pagrindinis filmo herojus atsiduria Londone, kur sutinka striptizo klube dirbancia tautiete Diana (Edita Užaite). Ji apsiima išmokyti Ramuna atsipalaiduoti ir megautis gyvenimu.

Ar Ramunas išmoks meiles? Ir ar iš viso imanoma išmokti myleti? O myletis? Ar šventine romantika, labai skanus maistas ir meile tikrai nugali viska?.. Atsakymus i šiuos klausimus sužinosite iškart po Naujuju, sausio 2 diena, kai Lietuvos kino teatruose bus pradeta rodyti nauja lietuviška komedija „Nepatyres“.

Filme skambant „Anties“ ir Jazzu, „Naktiniu personu“, Vaido Baumilos ir kitu atlikeju kuriniams šmaikšciai pasakojama neiprasta meiles istorija. Ja iliustruoja net penkios pikantiškos meiles pamokos. Subtilus meiles patarimai išsilaisvinti iš seksualinio susikaustymo ir paivairinti švelnumo valandeles su antraja puse pades ne tik pagrindiniam komedijos herojui, bet ir filmo žiurovams.

Nauja lietuviška komedija „Nepatyres“ pastatyta pagal Kanadoje Jono Chernick sukurta scenariju. Šioje šalyje filmas ir debiutavo pirmiausia, o šmaikšciu scenarijumi netruko susidometi kitos kino kompanijos visame pasaulyje – nuo Prancuzijos iki Pietu Korejos.

Lietuviška komedijos versija pritaikyta musu šalies aktualijoms, joje kurybingai ipinta emigracijos tema. Tai savitas, originalus, drasus ir ne kiek nevulgarus filmas su pikantiškomis pamokomis ir subtiliais patarimais visiems, ieškantiems meiles.

IMDB

Įgarsinta: LT (Orginalus)

Kokybė: DVDRip
Video: AVC : 1 665 Kbps : 1 024 x 576 : 23.976 fps
Audio: AAC : 220 Kbps~ : 2 channels : 48.0 KHz / 24.0 KHz


Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų(nežinomas)
KomentarasParašė 2016-11-13 09:23Naudinga: 0