Torentas "Nepatyręs / Unexperienced (2015) [PDTV] Komedija" :: PiratuSala.lt

Nepatyręs Originalus pavadinimas: Unexperienced Žanras: Komedija Metai: 2015 Režisierius: Julius Paulikas Vaidina: Audrius Bruzas, Edita Uzaite, Ineta Stasiulyte, Ramunas Rudokas ... Apie filmą: Vos trisdešimtmetį perkopęs Ramūnas Jakutis (vaidina Audrius Bružas) yra labai geras ir sąžiningas vyrukas, puikus finansininkas, tačiau labai ne koks meilužis. Ir tai tikrai žino Vaidutė (Ineta – Ji...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Nepatyręs / Unexperienced (2015) [PDTV] Komedija

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Nepatyręs


Originalus pavadinimas: Unexperienced
Žanras: Komedija
Metai: 2015

Režisierius: Julius Paulikas
Vaidina: Audrius Bruzas, Edita Uzaite, Ineta Stasiulyte, Ramunas Rudokas ...

Apie filmą: Vos trisdešimtmetį perkopęs Ramūnas Jakutis (vaidina Audrius Bružas) yra labai geras ir sąžiningas vyrukas, puikus finansininkas, tačiau labai ne koks meilužis. Ir tai tikrai žino Vaidutė (Ineta Stasiulytė) – Ramūno gyvenimo meilė. Atstumtas jos Naujųjų metų išvakarėse, pagrindinis filmo herojus atsiduria Londone, kur sutinka striptizo klube dirbančią tautietę Dianą (Edita Užaitė). Ji apsiima išmokyti Ramūną atsipalaiduoti ir mėgautis gyvenimu.

Ar Ramūnas išmoks meilės? Ir ar iš viso įmanoma išmokti mylėti? O mylėtis? Ar šventinė romantika, labai skanus maistas ir meilė tikrai nugali viską?.. Atsakymus į šiuos klausimus sužinosite iškart po Naujųjų, sausio 2 dieną, kai Lietuvos kino teatruose bus pradėta rodyti nauja lietuviška komedija „Nepatyręs“.

Filme skambant „Anties“ ir Jazzu, „Naktinių personų“, Vaido Baumilos ir kitų atlikėjų kūriniams šmaikščiai pasakojama neįprasta meilės istorija. Ją iliustruoja net penkios pikantiškos meilės pamokos. Subtilūs meilės patarimai išsilaisvinti iš seksualinio susikaustymo ir paįvairinti švelnumo valandėles su antrąja puse padės ne tik pagrindiniam komedijos herojui, bet ir filmo žiūrovams.

Nauja lietuviška komedija „Nepatyręs“ pastatyta pagal Kanadoje Jono Chernick sukurtą scenarijų. Šioje šalyje filmas ir debiutavo pirmiausia, o šmaikščiu scenarijumi netruko susidomėti kitos kino kompanijos visame pasaulyje – nuo Prancūzijos iki Pietų Korėjos.

Lietuviška komedijos versija pritaikyta mūsų šalies aktualijoms, joje kūrybingai įpinta emigracijos tema. Tai savitas, originalus, drąsus ir nė kiek nevulgarus filmas su pikantiškomis pamokomis ir subtiliais patarimais visiems, ieškantiems meilės.

IMDB

Įgarsinta: LT (Orginalus)

Kokybė: PDTV
Video: 1024x576 pixels, 25.000 fps, AVC, 2 393 Kbps
Audio: AC-3, 2 channels, 256 Kbps


Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagųkirvis
KomentarasParašė 2016-01-20 16:05Naudinga: 0

ziauriai gera komedija verta demesio
 
activision 5
KomentarasParašė 2016-01-26 05:34
Veteranas


Naudinga: 0

kirvis Paskelbta:
ziauriai gera komedija verta demesio

Kas sako jog šis filmas vertas dėmesio vadinasi tie yra nematę filmo: Tarp mūsų berniukų.tas filmas 100kartų juokingesnis nei šis.. ;-)
 
Deividas0712
KomentarasParašė 2016-02-11 16:32Naudinga: 0

Pritariu activision.Tarp mūsų berniukų daug geresnis :lol: