Torentas "Nepažįstamieji: nakties grobis / The Strangers: Prey at Night (2018) [MP4] Siaubo" :: PiratuSala.lt

Nepažįstamieji: nakties grobis Originalus pavadinimas: The Strangers: Prey at Night Žanras: Siaubo Metai: 2018 Režisierius: Johannes Roberts Vaidina: Bailee Madison, Christina Hendricks, Martin Henderson, Emma Bellomy ... Apie filmą: Amerikiečių šeima leidžiasi kelionėn aplankyti artimųjų – juk atostogos drauge yra puikus būdas sutvirtinti klibančius santykius! Atvykus į apleistą kempingą, į...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Nepažįstamieji: nakties grobis / The Strangers: Prey at Night (2018) [MP4] Siaubo

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Nepažįstamieji: nakties grobis


Originalus pavadinimas: The Strangers: Prey at Night
Žanras: Siaubo
Metai: 2018

Režisierius: Johannes Roberts
Vaidina: Bailee Madison, Christina Hendricks, Martin Henderson, Emma Bellomy ...

Apie filmą:
Amerikiečių šeima leidžiasi kelionėn aplankyti artimųjų – juk atostogos drauge yra puikus būdas sutvirtinti klibančius santykius! Atvykus į apleistą kempingą, kuriame nėra nė gyvos dvasios, šeimos neapleidžia keista nuojauta, tačiau ketveriukė ryžtasi likti nakvynei. Vakarėjant pasigirsta beldimas į duris, naktį paženklinęs krauju. Ten, kur atrodė, nėra nė gyvos dvasios, jauną šeimą apsupa smurto trokštantys kaukėti jaunuoliai, pradedantys katės ir pelės žaidimą... Poilsio ir atostogų ieškojusiai šeimai nelieka nieko kito kaip iš paskutiniųjų kovoti už savo pačių gyvybes.

„Nepažįstamieji“ – to paties pavadinimo 2008-aisiais pasirodžiusio psichologinio siaubo filmo tęsinys – tikrais įvykiais paremta istorija, pajėgi sustingdyti kraują. Dėl gausių smurto scenų daugelyje šalių filmas uždraustas jaunesniems nei 12 metų vaikams.

IMDB

Įgarsinta: LT (Mėgėjiškas, vienbalsis)

Kokybė: MP4
Video: MPEG4 Video (H264) 720x302 23.976fps 387kbps [V: English [eng] (h264 high L3.1, yuv420p, 720x302, 387 kb/s)]
Audio: AAC 48000Hz stereo 64kbps [A: SoundHandler (aac lc, 48000 Hz, stereo, 64 kb/s)]


Filmo pristatymas:

Youtube


Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų