Torentas "Nepriklausomybės diena: atgimimas / Independence Day: Resurgence (2016) [BDRip] Veiksmo, Nuotykių, Mokslinis" :: PiratuSala.lt

Nepriklausomybės diena: atgimimas Originalus pavadinimas: Independence Day: Resurgence Žanras: Veiksmo, Nuotykių, Mokslinis Metai: 2016 Režisierius: Roland Emmerich Vaidina: Liam Hemsworth, Jeff Goldblum, Jessie T. Usher, Bill Pullman ... Apie filmą: Praėjus dviem dešimtmečiams po pirmosios Nepriklausomybės dienos invazijos, Žemė ir vėl susiduria su grėsme iš kosmoso. Antrojoje filmo diena“ ...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Nepriklausomybės diena: atgimimas / Independence Day: Resurgence (2016) [BDRip] Veiksmo, Nuotykių, Mokslinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Nepriklausomybės diena: atgimimas


Originalus pavadinimas: Independence Day: Resurgence
Žanras: Veiksmo, Nuotykių, Mokslinis
Metai: 2016

Režisierius: Roland Emmerich
Vaidina: Liam Hemsworth, Jeff Goldblum, Jessie T. Usher, Bill Pullman ...

Apie filmą: Praėjus dviem dešimtmečiams po pirmosios Nepriklausomybės dienos invazijos, Žemė ir vėl susiduria su grėsme iš kosmoso.

Antrojoje filmo „Nepriklausomybės diena“ dalyje, po siaubingos ateivių invazijos atstatę sugriautus miestus žmonės vėl grįžo į įprastą gyvenimo ritmą, tačiau visiškai atsipalaiduoti sau neleido – jie žinojo, jog ateiviai taip lengvai nepasiduos ir vieną dieną sugrįš su trenksmu.

Sukūrę iš pirmo žvilgsnio nepalaužiamą Žemės apsaugos sistemą, jie tikėjosi, jog yra pasiruošę naujam išpuoliui, tačiau išaušus nelemtai dienai paaiškėjo, jog šįkart ateiviai grįžo dar nuožmesni ir stipresni. Planetą padengia keistas paviršius, dangus užsiliepsnoja ir, rodos, dienos šviesos įbaugintas pasaulis jau nebeišvys.

Vienintelė žmonijos viltis – tai grupelė narsuolių, tikinčių, kad jiems pavyks apginti Žemę.

Filmo režisierius – katastrofų kine meistras Rolandas Emmerichas, prieš dvidešimt metų pristatęs ir pirmąją šio filmo dalį. Lietuvos kino teatruose puikiai pažįstamas kino kūrėjas virtuoziškai perprato, ko reikia žiūrovams ir koks pasaulio sunaikinimo scenarijus labiausiai gniaužia kvapą. R. Emmericko įtempto siužeto filmai „Baltųjų rūmų šturmas“, „2012“, „10 000 metų prieš Kristų“ ir „Diena po rytojaus“ jam pelnė vieno sėkmingiausių Holivudo režisierių etiketę ir sužavėjo milijonus visame pasaulyje.

IMDB

Įgarsinimas: Lietuvių profesionalus (Tomas Bandza, "SDI") / originalus (anglų)
Subtitrai: Lietuvių prof. (CEE Blu-ray) / Anglų

Kokybė: BDRip
Video: AVC, 1200x500 (2.40:1), 23.976 fps, 2 146 Kbps (0.149 bit/pixel)
Audio: AAC LC, 48.0 KHz, 6 ch, ~ 240 Kbps (Lithuanian)
Audio: AAC LC, 48.0 KHz, 6 ch, ~ 224 Kbps (English)


Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų