Torentas "Neracionalus žmogus / Irrational Man (2015) [BDRip] Drama, Mistinis" :: PiratuSala.lt

Neracionalus žmogus Originalus pavadinimas: Irrational Man Žanras: Drama, Mistinis Metai: 2015 Režisierius: Woody Allen Vaidina: Joaquin Phoenix, Emma Stone, Joe Stapleton, Nancy Carroll, Allison Gallerani, Brigette Lundy-Paine Apie filmą: Filosofijos profesorius Eibas Lukas (aktorius Joaquin‘as Phoenix‘as) išgyvena vidutinio amžiaus krizę. Savo drąsiomis įžvalgomis susikūręs radikalaus ir į...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Neracionalus žmogus / Irrational Man (2015) [BDRip] Drama, Mistinis Auksinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Neracionalus žmogus


Originalus pavadinimas: Irrational Man
Žanras: Drama, Mistinis
Metai: 2015

Režisierius: Woody Allen
Vaidina: Joaquin Phoenix, Emma Stone, Joe Stapleton, Nancy Carroll, Allison Gallerani, Brigette Lundy-Paine

Apie filmą: Filosofijos profesorius Eibas Lukas (aktorius Joaquin‘as Phoenix‘as) išgyvena vidutinio amžiaus krizę. Savo drąsiomis įžvalgomis susikūręs radikalaus ir originalaus mąstytojo reputaciją, pastaruoju metu profesorius kenčia ne tik nuo „rašytojo bloko“, bet ir nuo staiga užaugusio pilvo, potraukio alkoholiui bei impotencijos.

Egzistencinių minčių nukamuotas profesorius paskiriamas dėstyti į vieną niekuo neišskirtinį Rod Ailendo koledžą. Ten jo nuolat cituojami didžiausi žmonijos protai, gili melancholija ir rusiška ruletė, naudojama kaip argumentas pagrįsti savo mintims, greitai paverčia Eibą vietine legenda. Nenuostabu, kad gilia profesoriaus asmenybe itin giliai susidomi dvi priešingos lyties personos: taip pat į alkoholį linkusi, nelaimingai ištekėjusi chemijos dėstytoja Rita (akt. Parker Posey) ir studentė Džilė (akt. Emma Stone). Tiesa, jei pirmoji iš jų žada sekso pagalba profesoriui išmušti visus blokus (taip pat ir rašytojo), tai Džilė labiau linkusi į platoniškus santykius. Gal dėl savo impotencijos, gal dėl kitų priežasčių Eibas ima vis daugiau laiko praleisti su Džile.

Neapsimestinis (bet ir ne aklai kvailas) merginos optimizmas bei gyvenimo džiaugsmu spinduliuojanti jos kasdienybė profesoriui atveria akis bei padeda užčiuopti vilties spindulėlį ir savo paties egzistencinėje būties tamsoje.

IMDB
Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis)

Kokybė: BDRip
Video: AVC, 1008x420 (2.40:1), 23.976 fps, 1 732 Kbps (0.171 bit/pixel)
Audio: #1: AAC LC, 48.0 KHz, 6 ch, ~ 240 Kbps (Lithuanian) || #1: AAC LC, 48.0 KHz, 6 ch, ~ 224 Kbps (English)


Filmo pristatymas:

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų