Torentas "Neramumai Bronkse / Rumble in the Bronx (1995) [BDRip] Veiksmo, Komedija, Trileris" :: PiratuSala.lt

Neramumai Bronkse Originalus pavadinimas: Rumble in the Bronx Žanras: Veiksmo, Komedija, Trileris Metai: 1995 Režisierius: Stanley Tong Vaidina: Jackie Chan, Anita Mui, Françoise Yip, Bill Tung... Apie filmą: Keongas atvyksta į Niujorką dalyvauti savo dėdės vestuvėse ir pasisiūlo prižiūrėti jo verslą pastarojo medaus mėnesio metu. Jackie Chanas pasirinktas neatsitiktinai – jo herojui teks ir...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Neramumai Bronkse / Rumble in the Bronx (1995) [BDRip] Veiksmo, Komedija, Trileris

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA
torentai

Neramumai Bronkse


Originalus pavadinimas: Rumble in the Bronx
Žanras: Veiksmo, Komedija, Trileris
Metai: 1995

Režisierius: Stanley Tong
Vaidina: Jackie Chan, Anita Mui, Françoise Yip, Bill Tung...

Apie filmą: Keongas atvyksta į Niujorką dalyvauti savo dėdės vestuvėse ir pasisiūlo prižiūrėti jo verslą pastarojo medaus mėnesio metu.

Jackie Chanas pasirinktas neatsitiktinai – jo herojui teks gintis nuo gaujų, gangsterių ir vagių. Daug kung fu ir daug komiškų situacijų.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis) + [EN- Originalas]

Kokybė: BDRip
Video: MPEG4, XviD, 720x304 (2.35:1), 23.976 fps, 1 570 Kbps (0.299 bit/pixel)
Audio: AC-3, 48.0 KHz, 6 ch, 384 Kbps
Audio: AC-3, 48.0 KHz, 6 ch, 384 Kbps


Filmo pristatymas:

Youtube

torentai
torentai
torentai

Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Dar nėra komentarų