Torentas "Nesaugus Prieglobstis / Safe House (2012) [BDRip] Veiksmo, Kriminalinis, Mistinis" :: PiratuSala.lt

Nesaugus Prieglobstis Originalus pavadinimas: Safe House Žanras: Veiksmo, Kriminalinis, Mistinis Metai: 2012 Režisierius: Daniel Espinosa Vaidina: Denzel Washington, Ryan Reynolds, Vera Farmiga, Brendan Gleeson ... Apie filmą: Vienas iš dažniausiai Lietuvos ekranuose viešinčių aktorių Denzelis Washingtonas grįžta pradžiuginti nepalaužiamu charakteriu, galinga patirtimi ir turtingu vaidmeniu....

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Nesaugus Prieglobstis / Safe House (2012) [BDRip] Veiksmo, Kriminalinis, Mistinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Nesaugus Prieglobstis


Originalus pavadinimas: Safe House
Žanras: Veiksmo, Kriminalinis, Mistinis
Metai: 2012

Režisierius: Daniel Espinosa
Vaidina: Denzel Washington, Ryan Reynolds, Vera Farmiga, Brendan Gleeson ...

Apie filmą: Vienas iš dažniausiai Lietuvos ekranuose viešinčių aktorių Denzelis Washingtonas grįžta pradžiuginti nepalaužiamu charakteriu, galinga patirtimi ir turtingu vaidmeniu. Kaip visada, jis gavo jauną ir ambicingą partnerį Ryaną Reynoldsą („Palaidotas gyvas“, „Draugo kailyje“), kuriam vis dar nesiseka išreikšti lyderio savybių. „Išbandymų dienoje“ Denzelis dirbo su Ethanu Hawke’u, „Savame žmoguje“ bandė pergudrauti banką užgrobusį Cliwe'ą Oweną, o „Nevaldomoje grėsmėje“ stadbė traukinį su Chrisu Pine’u. Atrodo, kad beveik visus perspektyvius talentus anksčiau ar vėliau likimas atveda į Washingtono stotelę.
Kriminaliniu trileriu „Greiti pinigai“ pasižymėjęs švedų režisierius Danielis Espinoza ištrėmė vyrus į Pietų Afriką, kur šnipams teks žaisti gudrius psichologinius žaidimus, bėgti nuo nežinomų užpuolikų gaujos ir spręsti jų gyvybėmis įvertintas mįsles. Debiutuojančio scenaristo Davido Guggenheimo parašyta veiksmo drama ilgą laiką tūnojo „juodajame sąraše“, kuriame savo eilės laukia geriausi nerealizuoti scenarijai.
Tik dėl jam žinomų priežasčių dingęs be žinios ir 10 metų valstybės paslaptis pardavinėjęs agentas patenka į spąstus Keiptaune. Slaptame kalėjime izoliuotą pavojingą profesionalą prižiūrėti ir apklausti atvyksta jaunas agentas, matantis puikią galimybę įrodyti savo naudingumą ir pakilti karjeros laiptais. Tačiau pastatą užpuola ginkluoti nusikaltėliai. Ištrūkę į laisvę šnipai negali pasitikėti vienas kitu, bet privalo laikytis kartu, kol išsiaiškins, kas atsiuntė samdomus žudikus. Galbūt skolas atsiimti siekiantys teroristai, o galbūt aukštesnes pareigas užimantys ir nereikalingus liudininkus pašalinti nusprendę CŽV vadai? „48 valandos“ be jokių naivių juokų ir „Bornas: sunaikinta tapatybė“ siužetai susipainioja aštrios įtampos, adrenalino ir įspūdingų gaudynių voratinklyje.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis) + EN - Orginalas

Kokybė: BDRip
Video: MPEG-4 (H.264) AVC, 1056 x 440 (2.40:1), 23.976 fps, 1805 kbps, (0.128 Bits/(Pixel*Frame)
Audio: AAC-LC, 48.0 kHz, 6 ch, Front: L C R, Side: L R, LFE, (Lithuanian)
Audio: AAC-LC, 48.0 kHz, 6 ch, Front: L C R, Side: L R, LFE, (English)
Subtitrai: Lietuvių - (išjungiami)

Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų