Torentas "Nesunaikinami 3 / The Expendables 3 (2014) [BDRip] Veiksmo, Nuotykių, Trileris" :: PiratuSala.lt

Nesunaikinami 3 Originalus pavadinimas: The Expendables 3 Žanras: Veiksmo, Nuotykių, Trileris Metai: 2014 Režisierius: Patrick Hughes Vaidina: Sylvester Stallone, Jason Statham, Harrison Ford, Arnold Schwarzenegger, Mel Gibson, Wesley Snipes, Dolph Lundgren ir kiti. Apie filmą: Pasiruoškite lemiamam susitikimui! Tai bus pats asmeniškiausias mūšis, nes Konradas Stounbenksas (aktorius Melas su...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Nesunaikinami 3 / The Expendables 3 (2014) [BDRip] Veiksmo, Nuotykių, Trileris Auksinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Nesunaikinami 3

Originalus pavadinimas: The Expendables 3
Žanras: Veiksmo, Nuotykių, Trileris
Metai: 2014

Režisierius: Patrick Hughes
Vaidina: Sylvester Stallone, Jason Statham, Harrison Ford, Arnold Schwarzenegger, Mel Gibson, Wesley Snipes, Dolph Lundgren ir kiti.

Apie filmą: Pasiruoškite lemiamam susitikimui! Tai bus pats asmeniškiausias mūšis, nes Konradas Stounbenksas (aktorius Melas Gibsonas), kadaise su Barniu (aktorius Sylvesteras Stallone) įkūręs „Nesunaikinamus“, šį kartą stoja prieš savo senuosius sąjungininkus. Rūstus ginklų kontrabandininkas neturės svarbesnio tikslo, nei sunaikinti stipriausią kovotojų grupę. Tiesa, Barnis turės visai kitų planų. Piktą draugą jis nuspręs įveikti pasitelkęs naujus vyrus, kurie yra greitesni, jaunesni ir labiau išmanantys technologijas. Patyrę kovotojai turės ką pasakyti jauniesiems, o šie juos mokys šiuolaikinių technologijų gudrybių. Kova bus įtempta kaip niekad ir įdomi tiek veteranams, tiek pradedantiems maksimalistams. Didesnį laimikį veiksmo filmų gerbėjams įsivaizduoti sunku – filme vaidina žinomiausios veiksmo filmų legendos: Sylvesteras Stallone, Jasonas Stathamas, Antonio Banderasas, Wesley‘is Snipesas, Dolphas Lundgrenas, Melas Gibsonas, Harrisonas Fordas, Arnoldas Schwarzeneggeris.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis) + EN (Originalus)

Kokybė: BDRip
Video: 1024 x 432 (2.370) at 23.976 fps, AVC
Audio: AAC, 6 ch, 240 kbps
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų