Torentas "Nevaikiški žaidimai / Come Out and Play (2012) [BDRip] Siaubo" :: PiratuSala.lt

Nevaikiški žaidimai Originalus pavadinimas: Come Out and Play Žanras: Siaubo Metai: 2012 Režisierius: Makinov Vaidina: Vinessa Shaw, Ebon Moss-Bachrach, Daniel Giménez Cacho, Gerardo Taracena ... Apie filmą: Jauna pora, Bet ir Francis, atostogaudami nutaria nuvykti į gražią, bet labai nutolusią salą. Bet yra nėščia, o jaunavedžiai nori pasimėgauti savo paskutiniu bendru poilsiu iki vaiko jie...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Nevaikiški žaidimai / Come Out and Play (2012) [BDRip] Siaubo

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Nevaikiški žaidimai


Originalus pavadinimas: Come Out and Play
Žanras: Siaubo
Metai: 2012

Režisierius: Makinov
Vaidina: Vinessa Shaw, Ebon Moss-Bachrach, Daniel Giménez Cacho, Gerardo Taracena ...

Apie filmą: Jauna pora, Bet ir Francis, atostogaudami nutaria nuvykti į gražią, bet labai nutolusią salą. Bet yra nėščia, o jaunavedžiai nori pasimėgauti savo paskutiniu bendru poilsiu iki vaiko gimimo. Atvykus, jie pastebi, kad nepaisant didelio vietos gyventojų, ir vaikų skaičiaus, čia beveik nėra suaugusiųjų. Iš pradžių jie priskiria šį faktą neseniai vykusiam festivaliui, tačiau labai greitai jie supranta, kad visa tai yra dar vienas žiaurus paaiškinimas šiam įvykiui. Ir dabar jie turi pasipriešinti vaikų terorui ir priimti pavojingus ir sunkius sprendimus ir bandyti gyviems ištrūkti iš šios salos.

Angliškas aprašymas:
Beth (Vinessa Shaw) and Francis (Ebon Moss-Bachrach), a young married couple, are on holiday together when they venture to a beautiful, but highly remote, island. Beth is pregnant and the two are hoping to enjoy their last vacation before their baby is born. When they arrive, they notice that while there are plenty of children present, the adults all seem to be missing. Initially attributing this to the after effects of a recent festival, they quickly realize something far more sinister is afoot. The two will face terror and unsettling difficult decisions in their quest to make it off the island alive.

IMDB

Įgarsinta: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis) - «Lietuvos Ryto TV»

Kokybė: BDRip
Video: MPEG-4 (H.264) AVC, 1024 x 456 (2.25:1), 23.976 fps, 1951 kbps (0.174 Bits/(Pixel*Frame)
Audio: AC-3, 48.0 kHz, 6 ch, ~448.00 kbps (Lithuanian)


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų