Torentas "Nevaldoma grėsmė / Unstoppable (2010) [BDRip] Action, Thriller" :: PiratuSala.lt

Nevaldoma grėsmė Originalus pavadinimas: Unstoppable Žanras: Action, Thriller Metai: 2010 Režisierius: Tony Scott Vaidina: Denzel Washington, Chris Pine, Rosario Dawson, Ethan Suplee ... Apie filmą: LT Grupė drąsių ir atkaklių žmonių privalo užbėgti už akių siaubingai katastrofai ir bet kokia kaina pasivyti bei sustabdyti milžinišku greičiu per visą šalį lekiantį traukinį, pilną toksinių į į...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Nevaldoma grėsmė / Unstoppable (2010) [BDRip] Action, Thriller

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Nevaldoma grėsmė


Originalus pavadinimas: Unstoppable
Žanras: Action, Thriller
Metai: 2010

Režisierius: Tony Scott
Vaidina: Denzel Washington, Chris Pine, Rosario Dawson, Ethan Suplee ...

Apie filmą: LT
Grupė drąsių ir atkaklių žmonių privalo užbėgti už akių siaubingai katastrofai ir bet kokia kaina pasivyti bei sustabdyti milžinišku greičiu per visą šalį lekiantį traukinį, pilną toksinių chemikalų. Cheminės medžiagos jokiu būdu negali patekti į aplinką, priešingu atveju, šalies gyventojų laukia katastrofa.
Patyręs geležinkelių inžinierius Frank‘as Barnes‘as (akt. Denzel Washington) į pagalbą pasiima jauną bilietų kontrolierių Will‘ą Gordon‘ą (akt. Chris Pine), padėti bando ir traukinio dispečerė Connie Hooper (akt. Rosario Dawson).
Puiki aktorių komanda, dinamiškas ir įtemptas siužetas prikaustys dėmesį ir leis kartu su filmo herojais stebėti itin sudėtingos užduoties vykdymą.

ENG
A runaway train carrying a cargo of toxic chemicals puts an engineer and his conductor in a race against time. They're chasing the runaway train in a separate locomotive and need to bring it under control before it derails on a curve and causes a toxic spill that will decimate a town.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis) + Anglų (Originalas)

Kokybė: BDRip
Video: MPEG-4 (XviD), 720 x 304 (2.35:1), 23.976 fps, 1526 kbps (0.291 Bits/(Pixel*Frame)
Audio: AC-3, 48.0 kHz, 6 ch, ~384.00 kbps (Lithuanian)
Audio: AC-3, 48.0 kHz, 2 ch, ~192.00 kbps (English)


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų