Torentas "Nevykėliai po priedanga 2 / 22 Jump Street (2014) [BDRip] Veiksmo, Komedija, Kriminalinis" :: PiratuSala.lt

Nevykėliai po priedanga 2 Originalus pavadinimas: 22 Jump Street Žanras: Veiksmo, Komedija, Kriminalinis Metai: 2014 Režisierius: Phil Lord, Christopher Miller Vaidina: Jonah Hill, Channing Tatum, Peter Stormare, Wyatt Russell ... Apie filmą: Pirmoje filmo dalyje pareigūnai Dženko (akt. Ch. Tatum'as) ir Šmitas (J. Hill'as) apsimetė vidurinės mokyklos moksleiviais, kad išsiaiškintų lengvųjų į...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Nevykėliai po priedanga 2 / 22 Jump Street (2014) [BDRip] Veiksmo, Komedija, Kriminalinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Nevykėliai po priedanga 2


Originalus pavadinimas: 22 Jump Street
Žanras: Veiksmo, Komedija, Kriminalinis
Metai: 2014

Režisierius: Phil Lord, Christopher Miller
Vaidina: Jonah Hill, Channing Tatum, Peter Stormare, Wyatt Russell ...

Apie filmą: Pirmoje filmo dalyje pareigūnai Dženko (akt. Ch. Tatum'as) ir Šmitas (J. Hill'as) apsimetė vidurinės mokyklos moksleiviais, kad išsiaiškintų lengvųjų narkotikų platintojų tinklą ir sulaikytų jų vadeivą. Po daugybės nesusipratimų ir absurdiškų nesėkmių jiems galiausiai pavyksta atlikti užduotį ir į policijos skyrių vaikinai sugrįžta kaip didvyriai.
Praėjo pora metų ir Šmito bei Dženko laukia nauja užduotis: infiltruotis į vietinį koledžą, kuriame taip pat klesti narkotikai, bet jau didesniu mastu. Tad ir pareigūnų laukia didesnė atsakomybė. Nutarę, kad lengviausia išspręsti bylą bus pasidalijant vaidmenimis, Šmitas ir Dženko pasirenka skirtingas veiklos sritis: Dženko įsilieja į koledžo futbolo komandos gyvenimą, Šmitas tampa menininkų būrelio nariu. Sulig kiekviena diena, praleista vaidinant pasirinktas roles, jie vis labiau įsigyvena į savo vaidmenis ir vis labiau griežia dantį vienas ant kito. Pamažu šalia pagrindinės užduoties - išnarplioti koledžo narkotikų tinklą - Dženko ir Šmitui iškyla dar viena dilema: jie turi išspręsti ir savo draugystės problemas.
Angliškas aprašymas:
After making their way through high school (twice), big changes are in store for officers Schmidt (Jonah Hill) and Jenko (Channing Tatum) when they go deep undercover at a local college. But when Jenko meets a kindred spirit on the football team, and Schmidt infiltrates the bohemian art major scene, they begin to question their partnership. Now they don't have to just crack the case - they have to figure out if they can have a mature relationship. If these two overgrown adolescents can grow from freshmen into real men, college might be the best thing that ever happened to them.

IMDB

Įgarsinta: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis) - «SDI»+Anglų (Originalas)
Subtitrai: Lietuvių - Anglų,.(išjungiami)

Kokybė: BDRip
Video: MPEG-4 (H.264) AVC, 1072 x 448 (2.35:1), 23.976 fps, 2280 kbps (0.198 Bits/(Pixel*Frame)
Audio: AAC-LC, 48.0 kHz, 6 ch, ~256.00kbps (Lithuanian)(English)


Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų