Torentas "Nevykėliai po priedanga / 21 Jump Street (2012) [BDRip] Veiksmo, Komedija, Kriminalinis" :: PiratuSala.lt

Nevykėliai po priedanga Originalus pavadinimas: 21 Jump Street Žanras: Veiksmo, Komedija, Kriminalinis Metai: 2012 Režisierius: Phil Lord, Christopher Miller Vaidina: Jonah Hill, Channing Tatum, Brie Larson, Dave Franco ... Apie filmą: Policininkai-nevykėliai Dženkas ir Šmidtas nuo pat lemtingo susitikimo akademijoje suprato, kad jų asmeniniai privalumai ir nepataisomi trūkumai šauniai ir ir...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Nevykėliai po priedanga / 21 Jump Street (2012) [BDRip] Veiksmo, Komedija, Kriminalinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Nevykėliai po priedanga


Originalus pavadinimas: 21 Jump Street
Žanras: Veiksmo, Komedija, Kriminalinis
Metai: 2012

Režisierius: Phil Lord, Christopher Miller
Vaidina: Jonah Hill, Channing Tatum, Brie Larson, Dave Franco ...

Apie filmą: Policininkai-nevykėliai Dženkas ir Šmidtas nuo pat lemtingo susitikimo akademijoje suprato, kad jų asmeniniai privalumai ir nepataisomi trūkumai šauniai kompensuos skylėto išsilavinimo ir tingių treniruočių spragas. Puskvailių vyrukų duetas apsisprendžia patruliuoti ir saugoti įstatymus kartu. Jie dviese mina ratus dviračiais ir laukia galimybės ką nors areštuoti ar pagaudyti kokį prasikaltusį negerietį.
Angliškas aprašymas:
In high school, Schmidt (Jonah Hill) was a dork and Jenko (Channing Tatum) was the popular jock. After graduation, both of them joined the police force and ended up as partners riding bicycles in the city park. Since they are young and look like high school students, they are assigned to an undercover unit to infiltrate a drug ring that is supplying high school students synthetic drugs.

IMDB

Įgarsinta: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis) - «SDI» +Anglų (Originalas)

Kokybė: BDRip
Video: MPEG-4 (XviD), 720 x 304 (2.35:1), 23.976 fps, 1940 kbps(0.370 Bits/(Pixel*Frame)
Audio: AC-3, 48.0 kHz, 6 ch, ~448.00kbps (Lithuanian) (English)


Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų