Torentas "Nežinomas / Unknown (2011) [BDRip] Veiksmo, Mistinis, Trileris" :: PiratuSala.lt

Nežinomas Originalus pavadinimas: Unknown Žanras: Veiksmo, Mistinis, Trileris Metai: 2011 Režisierius: Jaume Collet-Serra Vaidina: Liam Neeson, Diane Kruger, January Jones, Aidan Quinn ... Apie filmą: Kaip reikia įsilieti į savo vaidmenį, kad tu pamirštum apie tai, kas jūs iš tikrųjų esate? Filmo herojui, gerai žinomam biologijos profesoriui, sėkmingai sekasi. Vykstant į Berlyno konferenciją...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Nežinomas / Unknown (2011) [BDRip] Veiksmo, Mistinis, Trileris

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Nežinomas


Originalus pavadinimas: Unknown
Žanras: Veiksmo, Mistinis, Trileris
Metai: 2011

Režisierius: Jaume Collet-Serra
Vaidina: Liam Neeson, Diane Kruger, January Jones, Aidan Quinn ...

Apie filmą: Kaip reikia įsilieti į savo vaidmenį, kad tu pamirštum apie tai, kas jūs iš tikrųjų esate? Filmo herojui, gerai žinomam biologijos profesoriui, sėkmingai sekasi. Vykstant į Berlyno konferenciją profesorius papuola į auto avariją, jis pateka į komą. Sugrįžęs iš komos, jis pradeda nerimauti, kad jo neieško mylima žmona atvykusi kartu su juo. Profesorius eina į savo viešbutį, bet jo nustebimui jis mato savo žmoną su kitu asmeniu apsimetančiu juo. Profesoriui kyla daug klausimų kas yra šis žmogus? Ir kodėl jo žmona juo netiki? ir nepamena jo kaip savo vyro?.
Angliškas aprašymas:
A biochemist and his dishy wife arrive in Berlin for a conference at which a scientist and his controversial Arab funder will announce breakthrough research. While his wife checks into the hotel, he grabs a cab to return to the airport for his briefcase, left at the curb. En route, an auto accident puts him in a coma, from which he awakes four days later without identification and with gaps in his memory. He goes to the hotel: his wife refuses to recognize him and another man has claimed his identity. With help from a nurse, the cab driver, a retired Stasi agent, and an academic friend, he tries to unravel what's going on. Is the answer in the briefcase?

IMDB ➨ N.A.

Įgarsinta: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis) - «LNK»+Anglų (Originalas)

Kokybė: BDRip
Video: MPEG-4 (H.264) AVC, 1024 x 428 (2.40:1), 23.976 fps, 1994 kbps (0.190 Bits/(Pixel*Frame)
Audio: AAC-LC, 48.0 kHz, 6 ch, (Lithuanian) (English)


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų