Torentas "Niekada Nepasiduok 1-3 / Never Back Down 1-3 (2008-2016) [BDRip] Veiksmo" :: PiratuSala.lt

Niekada Nepasiduok 1-3 Originalus pavadinimas: Never Back Down 1-3 Žanras: Veiksmo Metai: 2008-2016 Režisierius: Jeff Wadlow Vaidina: Sean Faris, Amber Heard, Cam Gigandet, Evan Peters, Leslie Hope, Djimon Hounsou, Wyatt Smith, Affion Crockett ... Apie filmą: Lietuviškas: Ar prisimenate seną gerą vaikišką hitą "Karate vaikis"? Vaizdajuosčių eros metais jis buvo labai populiarus ir ...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Niekada Nepasiduok 1-3 / Never Back Down 1-3 (2008-2016) [BDRip] Veiksmo Auksinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Niekada Nepasiduok 1-3


Originalus pavadinimas: Never Back Down 1-3
Žanras: Veiksmo
Metai: 2008-2016

Režisierius: Jeff Wadlow
Vaidina: Sean Faris, Amber Heard, Cam Gigandet, Evan Peters, Leslie Hope, Djimon Hounsou, Wyatt Smith, Affion Crockett ...

Apie filmą: Lietuviškas:

Ar prisimenate seną gerą vaikišką hitą "Karate vaikis"? Vaizdajuosčių eros metais jis buvo labai populiarus ir keliavo iš vienų namų į kitus. Todėl nenuostabu, kad filmas tapo kultiniu ir sulaukė dar dviejų tęsinių. Nuo tų gražių ir nerūpestingų laikų jau praėjo 24 metai, ber Holivudas nepamiršo "Karate vaikio".

Režisierius Jeffas Ladlow panaudojo esminę idėją ir perkėlė veiksmą į stipriai pasikeitusią šiuolaikinę visuomenę, kurią jau sunku įsivaizduoti be mobiliųjų telefonų ir "Youtube" interneto svetainėse publikuojamais filmukais. Siužetas gan paprastas ir daug kartų girdėtas. Paslaptingų praeities nuodėmių turintis jaunas klajoklis savanoriškai atsisako aistros futbolui ir grįžta namo, kad padėtų mamai atsigauti po tėčio mirties. Universitete jis susižavi žavia mergina, kurios buvęs širdies draugas pasiūlo išsiaiškinti santykius kumščiais. Mūsų herojus gauna į kaulus, kad vos sugeba paeiti, bet atsigauna ir susiranda Rytų kovos menų mokytoją (jį vaidina Steveno Spielbergo dramoje "Amistadas" sužibėjęs Djimonas Hounsou). Po gausybės alinančių treniruočių jaunuolis atgauna pasitikėjimą ir ryžtasi dalyvauti pogrindiniame turnyre, kurio finale turės progą atkeršyti savo skriaudikui.

Jaunosios kartos aktorius suvienijęs veiksmo trileris bus artimiausias moksleiviams ir jaunosios kartos žiūrovams, kurie nekreipia dėmesio į turinį ir nieko naujo nepasakančius dialogus, bet domisi stilingai nufilmuotomis dvikovomis ir pagauna azartą stebėdamai intriguojančius susirėmimus ringe. Svarbią reikšmę berniukiškame filme užima garso efektai ir beveik netylanti muzika, kuri paryškina bekopromisines kumštynes ir suteikia adrenalino kruviniems pasispardymams. Jeigu kažkas sugalvotų sukryžminti Davido Fincherio intelektualųjį trilerį "Kovos klubą" ir muzikinę dramą "Šokis hip-hopo ritmu", tai rezultate gautųsi kažkas panašaus į "Niekuomet nepasiduok".

Kritikai į tokį komercinio kino šou niekuomet neeina ir nurašo prie nebūtinų premjerų, bet joms visuomet atsiranda tikslinė auditorija. Lenktyninis trileris "Greiti ir įsiutę" su visais savo tęsiniais Lietuvoje suviliojo 185 tūkst. žiūrovų ir išpopuliarino nelegalias autolenktynes. Šiame filme pagrindinis akcentas gula ant pogrindžiuose organizuojamų nelegalių turnyrų, kuriuose nuožmiai ir negailestingai mušasi Rytų kovos menus įvaldę mėgėjai, kadaise patys žiūrėję ir pasisėmę įkvėpimo iš Jeano Claude'o Van Damme'o šlovingosios karjeros hitų "Kikboksininkas" bei "Kruvinas sportas".Niekada Nepasiduok 2: Smūgio Turnyras / Never Back Down 2: The Beatdown (2011)

Metai: 2011
Žanras: Veiksmo
Režisierius: Michael Jai White
Aktoriai: Michael Jai White, Dean Geyer, Alex Meraz, Todd Duffee, Scottie Epstein, Jillian Murray,Laura Cayouette,Stacey Asaro ...
Kalba: Lietuvių Prof. / Anglų / Rusų
Trukmė: 01:43:33

Filmo Siužetas:
Keturi skirtingų sričių kovotojai susiburia ir treniruoja MMA augančią žvaigždę. Jie tikisi, kad ta žvaigždė bus jų įpėdinis ir skins pergales prieš kitus kovotojus.

Video: MPEG4 Video (H264) 1280x718 (16:9) 23.976fps,4 034 kb/s
Audio: Dolby AC3 48000Hz 6ch 448kbps A: Lietuvių Prof.
Audio: Dolby AC3 48000Hz 6ch 384kbps A: Anglų Orginalas
Audio: Dolby AC3 48000Hz 6ch 448kbps A: Rusų Daugiabalsis

Niekada Nepasiduok 3 / Never Back Down 3: No Surrender (2016) Paslėpti


Metai: 2016
Žanras: Veiksmo
Režisierius: Michael Jai White
Aktoriai: Michael Jai White, Josh Barnett, Gillian White, JeeJa Yanin, Esai Morales, Stephen Quadros ...
Kalba: Lietuvių Mėg. / Anglų / Rusų
Trukmė: 01:41:23

Filmo Siužetas:
Paruošęs bokso ringui keturis potencialius MMA kovotojus ir pats išgyvenęs korumpuotos policijos ataką dėl kurios vos nepateko į kalėjimą Keisas Valkeris nusprendė, kad atėjo metas atgauti senąjį savo gyvenimą. Sugrįžti į sportą kuriame jis anksčiau buvo laikomas geriausiu. Valkeris privalo tapti kovotoju kokiu buvo ankščiau tik šįkart jis turi vengti praeityje jam bėdų sukėlusių "draugų".


Video: MPEG4 Video (H264) 1280x718 23.976fps,4 050 kb/s
Audio: Dolby AC3 48000Hz stereo 192kbps A: Lietuvių Mėg.
Audio: AAC 48000Hz stereo[A: Anglų Orginalas
Audio: Dolby AC3 48000Hz 6ch 384kbps A: Rusų Daugiabalsis

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis)

Kokybė: BDRip
Video: MPEG4 Video (H264) 1024x426 23.976fps,3 000 kb/s
Audio: Audio: Dolby AC3 48000Hz 6ch 448kbps A: Lietuvių Prof. -LNK-


Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų