Torentas "Niekada nepasiduok / Never Back Down (2008) [BDRip] Veiksmo, Drama" :: PiratuSala.lt

Niekada nepasiduok Originalus pavadinimas: Never Back Down Žanras: Veiksmo, Drama Metai: 2008 Režisierius: Jeff Wadlow Vaidina: Sean Faris, Amber Heard, Cam Gigandet, Evan Peters, Leslie Hope, Djimon Hounsou, Wyatt Smith, Affion Crockett, Lauren Leech, Neil Brown Jr. Apie filmą: Ar prisimenate seną gerą vaikišką hitą "Karate vaikis"? Vaizdajuosčių eros metais jis buvo labai ir iš į...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Niekada nepasiduok / Never Back Down (2008) [BDRip] Veiksmo, Drama

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Niekada nepasiduok


Originalus pavadinimas: Never Back Down
Žanras: Veiksmo, Drama
Metai: 2008

Režisierius: Jeff Wadlow
Vaidina: Sean Faris, Amber Heard, Cam Gigandet, Evan Peters, Leslie Hope, Djimon Hounsou, Wyatt Smith, Affion Crockett, Lauren Leech, Neil Brown Jr.

Apie filmą: Ar prisimenate seną gerą vaikišką hitą "Karate vaikis"? Vaizdajuosčių eros metais jis buvo labai populiarus ir keliavo iš vienų namų į kitus. Todėl nenuostabu, kad filmas tapo kultiniu ir sulaukė dar dviejų tęsinių. Nuo tų gražių ir nerūpestingų laikų jau praėjo 24 metai, ber Holivudas nepamiršo "Karate vaikio".

Režisierius Jeffas Ladlow panaudojo esminę idėją ir perkėlė veiksmą į stipriai pasikeitusią šiuolaikinę visuomenę, kurią jau sunku įsivaizduoti be mobiliųjų telefonų ir "Youtube" interneto svetainėse publikuojamais filmukais. Siužetas gan paprastas ir daug kartų girdėtas. Paslaptingų praeities nuodėmių turintis jaunas klajoklis savanoriškai atsisako aistros futbolui ir grįžta namo, kad padėtų mamai atsigauti po tėčio mirties. Universitete jis susižavi žavia mergina, kurios buvęs širdies draugas pasiūlo išsiaiškinti santykius kumščiais. Mūsų herojus gauna į kaulus, kad vos sugeba paeiti, bet atsigauna ir susiranda Rytų kovos menų mokytoją (jį vaidina Steveno Spielbergo dramoje "Amistadas" sužibėjęs Djimonas Hounsou). Po gausybės alinančių treniruočių jaunuolis atgauna pasitikėjimą ir ryžtasi dalyvauti pogrindiniame turnyre, kurio finale turės progą atkeršyti savo skriaudikui.

Jaunosios kartos aktorius suvienijęs veiksmo trileris bus artimiausias moksleiviams ir jaunosios kartos žiūrovams, kurie nekreipia dėmesio į turinį ir nieko naujo nepasakančius dialogus, bet domisi stilingai nufilmuotomis dvikovomis ir pagauna azartą stebėdamai intriguojančius susirėmimus ringe. Svarbią reikšmę berniukiškame filme užima garso efektai ir beveik netylanti muzika, kuri paryškina bekopromisines kumštynes ir suteikia adrenalino kruviniems pasispardymams. Jeigu kažkas sugalvotų sukryžminti Davido Fincherio intelektualųjį trilerį "Kovos klubą" ir muzikinę dramą "Šokis hip-hopo ritmu", tai rezultate gautųsi kažkas panašaus į "Niekuomet nepasiduok".

Kritikai į tokį komercinio kino šou niekuomet neeina ir nurašo prie nebūtinų premjerų, bet joms visuomet atsiranda tikslinė auditorija. Lenktyninis trileris "Greiti ir įsiutę" su visais savo tęsiniais Lietuvoje suviliojo 185 tūkst. žiūrovų ir išpopuliarino nelegalias autolenktynes. Šiame filme pagrindinis akcentas gula ant pogrindžiuose organizuojamų nelegalių turnyrų, kuriuose nuožmiai ir negailestingai mušasi Rytų kovos menus įvaldę mėgėjai, kadaise patys žiūrėję ir pasisėmę įkvėpimo iš Jeano Claude'o Van Damme'o šlovingosios karjeros hitų "Kikboksininkas" bei "Kruvinas sportas".

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis)
Originali kalba: EN

Kokybė: BDRip
Video: 720x304 (2.37:1), 23.976 fps, XviD MPEG-4 ~1621 kbps avg, 0.31 bit/pixel
Audio: #1: 48 kHz, AC3 Dolby Digital, 3/2 (L,C,R,l,r) + LFE ch, ~448 kbps
Audio: #2: 48 kHz, AC3 Dolby Digital, 3/2 (L,C,R,l,r) + LFE ch, ~448 kbps


Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis(nežinomas)
KomentarasParašė 2013-01-31 17:56Naudinga: 0

vertas demesio nors ir senikas kas nemate patarciau paziureti :-)
 
mynnde
KomentarasParašė 2016-06-10 20:52Naudinga: 0

istikro geras,nors senai matytas bet yra uzvedantis