Torentas "Nuodėminga Aistra / Passion (2012) [BDRip] Drama, Siaubo, Mistinis" :: PiratuSala.lt

Nuodėminga Aistra Originalus pavadinimas: Passion Žanras: Drama, Siaubo, Mistinis Metai: 2012 Režisierius: Brian De Palma Vaidina: Rachel McAdams, Noomi Rapace, Karoline Herfurth, Paul Anderson ... Apie filmą: Sėkmingai dirbančios didelės tarptautinės kompanijos vadovė Kristina (R.McAdams) – žavi, elegantiška ir valdinga. Tai savybės, kurių reikia žmonėms, mėgstantiems valdžią ir pinigus. – ...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Nuodėminga Aistra / Passion (2012) [BDRip] Drama, Siaubo, Mistinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Nuodėminga Aistra


Originalus pavadinimas: Passion
Žanras: Drama, Siaubo, Mistinis
Metai: 2012

Režisierius: Brian De Palma
Vaidina: Rachel McAdams, Noomi Rapace, Karoline Herfurth, Paul Anderson ...

Apie filmą: Sėkmingai dirbančios didelės tarptautinės kompanijos vadovė Kristina (R.McAdams) – žavi, elegantiška ir valdinga. Tai savybės, kurių reikia žmonėms, mėgstantiems valdžią ir pinigus. Jos pavaldinė Izabelė (N.Rapace) – „bjaurusis ančiukas“, nepasitikinti savimi, lengvai pasiduodanti įtakai, tačiau kupina fantastiškų idėjų. Izabelė žavisi savo vadove ir leidžiasi jos sugundoma. Kristina mėgaujasi savo pranašumu ir, pasinaudojusi geriausios darbuotojos naivumu, pavagia iš jos milijonų dolerių vertės idėją. Bet Izabelė pasiryžta atkeršyti. Ji suvilioja savo vadovės meilužį ir išgauna iš jo paslaptį apie Kristiną. Prasideda katės ir pelės žaidimas – manipuliavimas ir gundymas, dominavimas ir žeminimas – visa tai galop veda į nusikaltimą.
Angliškas aprašymas:
The rivalry between the manipulative boss of an advertising agency and her talented protégée escalates from stealing credit to public humiliation to murder.

IMDB

Įgarsinta: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis) - «LNK»+Anglų (Originalas)

Kokybė: BDRip
Video: MPEG-4 (H.264) AVC, 960 x 518 (1.85:1), 23.976 fps, 1704 kbps (0.143 Bits/(Pixel*Frame)
Audio:AAC-LC, 48.0 kHz, 6 ch, ~240.00 kbps (Lithuanian)
Audio:AAC-LC, 48.0 kHz, 2 ch, ~128.00 kbps (English)

Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų