Torentas "Nuostabi dabartis / The Spectacular Now (2013) [BDRip] Komedija, Drama, Romantinis" :: PiratuSala.lt

Nuostabi dabartis Originalus pavadinimas: The Spectacular Now Žanras: Komedija, Drama, Romantinis Metai: 2013 Režisierius: James Ponsoldt Vaidina: Miles Teller, Shailene Woodley, Brie Larson, Masam Holden ... Apie filmą: Filmo „500 meilės dienų“ autoriai pristato naują nuostabią istoriją apie gyvenimo grožį ir apie meilę. Abitūrai besiruošiantis Sateris mano gyvenantis nuostabiai – turi gerą...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Nuostabi dabartis / The Spectacular Now (2013) [BDRip] Komedija, Drama, Romantinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Nuostabi dabartis


Originalus pavadinimas: The Spectacular Now
Žanras: Komedija, Drama, Romantinis
Metai: 2013

Režisierius: James Ponsoldt
Vaidina: Miles Teller, Shailene Woodley, Brie Larson, Masam Holden ...

Apie filmą: Filmo „500 meilės dienų“ autoriai pristato naują nuostabią istoriją apie gyvenimo grožį ir apie meilę. Abitūrai besiruošiantis Sateris mano gyvenantis nuostabiai – turi gražią merginą, gerą darbą vyriškų drabužių parduotuvėje, jam patinka mokykloje, jis – visų vakarėlių siela, nė negalvojantis apie ateitį. Sateris – jau beveik alkoholikas, negalintis paleisti iš rankos svaigalų taurės. Neapsikentusi jį palieka mergina.

Smarkiai skausmą alkoholiu aplaistęs vaikinas atsibunda nepažįstamame kieme, kur jį pakalbina Eimė. Ji – simpatiška mergina, kitokia nei pažinotos – skaito mokslinę literatūrą, nevaikšto į vakarėlius ir neturi vaikino. Nors ji skrupulingai planuoja savo ateitį, o Sateris gyvena iliuzijoje apie savo nuostabią dabartį – juodu kažkaip susieina ir pradeda dalytis skirtingais požiūriais į gyvenimą. Ko juos abu išmokys ši pažintis? Ar lėbauti įpratęs Sateris neįskaudins patiklios Eimės?.

Eimę vaidina Divergentę įkūnijusi ir Auksiniam gaubliui nominuota Shailene Woodley, o Saterį – filme apie talentingą jauną būgnininką „Atkirtis“ sužibėjęs Miles´as Telleris.

IMDB

Įgarsinta: Lietuvių profesionalus (Vytas Tulevičius, "SDI") / originalus (anglų)

Kokybė: BDRip
Video: AVC : 1 758 Kbps : 1 056x440 : 2.40:1
Audio: AAC : ~224kbps : 6 channels : 48.0 KHz
Audio: AAC : ~208kbps : 6 channels : 48.0 KHz

Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų