Torentas "Nuostabios Kalėdos / Charming Christmas (2015) [HDTV 720p] Drama, Romantinis" :: PiratuSala.lt

Nuostabios Kalėdos Originalus pavadinimas: Charming Christmas Žanras: Drama, Romantinis Metai: 2015 Režisierius: Craig Pryce Vaidina: Julie Benz, David Sutcliffe, Bruce Gray, Catherine McNally ... Apie filmą: Meredit Rosman yra prekybos centrų tinklo paveldėtoja. Liūdindama tėvus ji aukojasi darbui, nepalikdama laiko nei Kalėdoms, nei meilei. Kartą, kai ruošdamasi vaidinimui parduotuvėje ji ...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Nuostabios Kalėdos / Charming Christmas (2015) [HDTV 720p] Drama, Romantinis Kalėdinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Nuostabios Kalėdos


Originalus pavadinimas: Charming Christmas
Žanras: Drama, Romantinis
Metai: 2015

Režisierius: Craig Pryce
Vaidina: Julie Benz, David Sutcliffe, Bruce Gray, Catherine McNally ...

Apie filmą: Meredit Rosman yra prekybos centrų tinklo paveldėtoja. Liūdindama tėvus ji aukojasi darbui, nepalikdama laiko nei Kalėdoms, nei meilei.

Kartą, kai ruošdamasi vaidinimui parduotuvėje ji matavosi Kalėdų senelio kostiumą, jos gyvenimas staiga pasisuko netikėta kryptim – kostiumas ir žavingas parduotuvės Kalėdų senelis Nikas įžiebė merginos širdyje meilę Kalėdoms. O ir romantiškų santykių su Niku pradžia žada daug pasikeitimų gyvenime.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis) + Anglų (Originalas)

Kokybė: HDTV 720p
Video: AVC at - 2 354 kb/s Aspect : 1 280 x 720 at 23,976 fps
Audio: AC-3 at 192 Kbps Infos : 2 kanalai, 48,0 KHz Language : lt
Audio: AC-3 at 192 Kbps Infos : 2 kanalai, 48,0 KHz Language : en


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų