Torentas "Nusikaltėlis / Criminal (2016) [BDRip] Veiksmo, Kriminalinis, Drama" :: PiratuSala.lt

Nusikaltėlis Originalus pavadinimas: Criminal Žanras: Veiksmo, Kriminalinis, Drama Metai: 2016 Režisierius: Ariel Vromen Vaidina: Kevin Costner, Gary Oldman, Tommy Lee Jones, Ryan Reynolds ... Apie filmą: Kevinas Kostneris – vienas prieš visą pasaulį įtampos kupiname trileryje „Nusikaltėlis“ Džerichas Stiuartas (aktorius Kevin‘as Costner‘is) maždaug pusę savo gyvenimo yra praleidęs kalėjime....

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Nusikaltėlis / Criminal (2016) [BDRip] Veiksmo, Kriminalinis, Drama

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Nusikaltėlis


Originalus pavadinimas: Criminal
Žanras: Veiksmo, Kriminalinis, Drama
Metai: 2016

Režisierius: Ariel Vromen
Vaidina: Kevin Costner, Gary Oldman, Tommy Lee Jones, Ryan Reynolds ...

Apie filmą: Kevinas Kostneris – vienas prieš visą pasaulį įtampos kupiname trileryje „Nusikaltėlis“

Džerichas Stiuartas (aktorius Kevin‘as Costner‘is) maždaug pusę savo gyvenimo yra praleidęs kalėjime. Lengvai prarandantis savikontrolę, impulsyvus, itin žiaurus, nejaučiantis nei skausmo, nei pasigailėjimo, Džerichas garsėja kaip vienas nuožmiausių nusikaltėlių pasaulyje. Tačiau būtent dėl savo psichikos jis tampa idealus kandidatas vienai slaptai misijai. Į jo kūną CŽV patalpina netikėtai žuvusio itin svarbaus savo kolegos Bilo (akt. Ryan‘as Reynolds‘as) sąmonę.

Bilas buvo vienintelis pareigūnas, žinantis vieno itin svarbaus liudytojo buvimo vietą. Liudytojo, galinčio daug papasakoti apie grandiozinį teroristų planą, kurio tikslas – nugramzdinti pasaulį į chaosą. Vis tik sudėtingos operacijos metu gydytojams nepavyksta visiškai „ištrinti“ Džericho asmenybės ir ji galų gale paima viršų. Tiesa, Džerichas jau nebėra beširdis nusikaltėlis. Bilo sąmonė, jausmai ir sąžinė, gyvenantys jo kūne, paverčia buvusį teroristą visiškai kitu žmogumi. Žmogumi, kuris pasitelks visą savo patirtį, protą ir žinias, kad prisikastų iki didžiulio sąmokslo organizatorių. Kurie, panašu, galėjo būti visai šalia savo darbą sąžiningai dirbusio Bilo.

IMDB ➨ N.A.

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis - Vytas Tulevičius,"SDI") + EN (Originalas)

Kokybė: BDRip
Video: AVC, 1260x528 (2.35:1), 23.976 fps, 2 320 Kbps (0.145 bit/pixel)
Audio: AAC LC, 48.0 KHz, 6 ch ~ 224 kbps (Lithuanian)
Audio: AAC LC, 48.0 KHz, 6 ch ~ 208 kbps (English)
Subtitrai: Lietuvių mėg (TRL) / Anglų

Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų