Torentas "Nužudyti Bilą 1 / Kill Bill: Vol. 1 (2003) [BDRip] Veiksmo, Kriminalinis, Trileris" :: PiratuSala.lt

Nužudyti Bilą 1 Originalus pavadinimas: Kill Bill: Vol. 1 Žanras: Veiksmo, Kriminalinis, Trileris Metai: 2003 Režisierius: Quentin Tarantino Vaidina: Uma Thurman, Lucy Liu, Vivica A. Fox, Daryl Hannah, David Carradine ... Apie filmą: Samdomų žudikų grupuotė negaleistingai susidoroja su buvusia savo kolege ir į jos sutuoktuvių ceremoniją susirinkusiais svečiais. Tačiau buvęs šios merginos ir ...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Nužudyti Bilą 1 / Kill Bill: Vol. 1 (2003) [BDRip] Veiksmo, Kriminalinis, Trileris

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Nužudyti Bilą 1


Originalus pavadinimas: Kill Bill: Vol. 1
Žanras: Veiksmo, Kriminalinis, Trileris
Metai: 2003

Režisierius: Quentin Tarantino
Vaidina: Uma Thurman, Lucy Liu, Vivica A. Fox, Daryl Hannah, David Carradine ...

Apie filmą:
Samdomų žudikų grupuotė negaleistingai susidoroja su buvusia savo kolege ir į jos sutuoktuvių ceremoniją susirinkusiais svečiais. Tačiau buvęs šios merginos meilužis ir darbdavys Bilas akivaizdžiai pervertino jos galimybes. Po penkerių metų mergina atsibunda iš komos ir nusprendžia atkeršyti visiems ją užpuolusių žudikų grupuotės nariams.
O pabaigai užsispyrusi kovotoja pravarde "Nuotaka" pasilieka saldžiausią kąsnelį. Ji trokšta nubausti žmogų, labiausiai atsakingą už visas kančias ir kulką galvoje. Ji nori nužudyti Bilą.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis)

Kokybė: BDRip
Video: MPEG-4 (XviD), 720 x 304 (2.37:1), 23.976 kps, 1666 kb/s, (0.32 bit/pixel)
Audio: 48 kHz AC3 Dolby Digital 3/2 (L,C,R,l,r) + LFE ch 384.00 kbps avg

Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
quentin tarantino

Dar nėra komentarų