Torentas "Optimisto Istorija / Silver Linings Playbook (2012) [BDRip 576p] Komedija, Drama, Romantinis" :: PiratuSala.lt

Optimisto Istorija Originalus pavadinimas: Silver Linings Playbook Žanras: Komedija, Drama, Romantinis Metai: 2012 Režisierius: David O. Russell Vaidina: Jennifer Lawrence, Robert De Niro, Bradley Cooper, Julia Stiles, Chris Tucker … Apie filmą: Sukūręs nemažai šurmulio sukėlusį ir dviem Oskarais apdovanotą „Kovotoją“ (The Fighter), režisierius David‘as O. Russel‘as sugrįžta su nauja juosta ...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Optimisto Istorija / Silver Linings Playbook (2012) [BDRip 576p] Komedija, Drama, Romantinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA
torentai

Optimisto Istorija


Originalus pavadinimas: Silver Linings Playbook
Žanras: Komedija, Drama, Romantinis
Metai: 2012

Režisierius: David O. Russell
Vaidina: Jennifer Lawrence, Robert De Niro, Bradley Cooper, Julia Stiles, Chris Tucker …

Apie filmą: Sukūręs nemažai šurmulio sukėlusį ir dviem Oskarais apdovanotą „Kovotoją“ (The Fighter), režisierius David‘as O. Russel‘as sugrįžta su nauja juosta – „Optimisto istorija“ (orig. Silver Linings Playbook). Pasak jau mačiusiųjų, tam tikrais aspektais netgi stipresne už „Kovotoją“.

Buvęs mokytojas Pat‘as Solitano (aktorius Bradley‘is Cooper‘is) praranda žmoną, darbą, namus. Po aštuonių mėnesių, praleistų psichikos ligoninėje, jis sugrįžta pas tėvus, nes daugiau nebeturi kur eiti. Vyras stengiasi neprarasti pozityvumo ir siekia pamažu vėl atsistoti ant kojų, nuolat kovodamas su vis sugrįžtančia neviltimi ir depresija. Vieną dieną jis sutinka Tiffany: paslaptingą jauną merginą su savomis problemomis. Ji pasisiūlo padėti Pat‘ui susigrąžinti mylimą žmoną – su sąlyga, kad buvęs mokytojas padarys kai ką labai svarbaus dėl jos. Pat‘as sutinka. Netikėtas ir keistas tarpusavio ryšys pamažu tampa tam tikra laimės terapija jiems abiems.

Filmas „Optimisto istorija“ debiutavo tarptautiniame Toronto filmų festivalyje rugsėjo pradžioje ir ten laimėjo žiūrovų simpatijų prizą (People‘s Choise Award).

Kino kritikai šią dramediją (komediją ir dramą viename) sutiko labai pozityviai. Pagrindinės liaupsės skiriamos Pat‘ą ir Tiffany suvaidinusiems aktoriams. B. Cooper‘io vaidmuo ne vieno kritiko ir žiūrovo įvertintas kaip geriausias jo karjeroje. Šalia jo pakviesta vaidinanti iš „Bado žaidynių“ pažįstama Jennifer Lawrence, pasak mačiusiųjų filmą, nė kiek jam nenusileidžia. Būdama vos 21-erių, mergina ne pagal metus brandžiai susidorojo ir puikiai perteikė komplikuotą savo herojės paveikslą.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis)
Originali kalba: EN

Kokybė: BDRip 576p
Video: Video #0 : AVC at 1 656 Kbps Aspect : 1024 x 426 (2.404) at 23.976 fps
Audio: Audio #0 : AC-3 at 448 Kbps Infos : 6 channels, 48.0 KHz Language : lt


Filmo pristatymas:

Youtube

torentai
torentai
torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Dar nėra komentarų