Torentas "Ostinas Pauersas - tarptautinis šnipas / Austin Powers: International Man of Mystery (1997) [BDRip] Nuotykių, komedija" :: PiratuSala.lt

Ostinas Pauersas - tarptautinis šnipas Originalus pavadinimas: Austin Powers: International Man of Mystery Žanras: Nuotykių, komedija Metai: 1997 Režisierius: Jay Roach Vaidina: Mike Myers, Elizabeth Hurley, Michael York, Mimi Rogers, Robert Wagner, Seth Green, Fabiana Udenio, Mindy Sterling, Paul Dillon, Charles Napier, Will Ferrell, Joann Richter, Anastasia Sakelaris, Afifi Alaouie, Monet ...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...

Ostinas Pauersas - tarptautinis šnipas / Austin Powers: International Man of Mystery (1997) [BDRip] Nuotykių, komedija

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA

Ostinas Pauersas - tarptautinis šnipas

Originalus pavadinimas: Austin Powers: International Man of Mystery
Žanras: Nuotykių, komedija
Metai: 1997

Režisierius: Jay Roach
Vaidina: Mike Myers, Elizabeth Hurley, Michael York, Mimi Rogers, Robert Wagner, Seth Green, Fabiana Udenio, Mindy Sterling, Paul Dillon, Charles Napier, Will Ferrell, Joann Richter, Anastasia Sakelaris, Afifi Alaouie, Monet Mazur, Mark Bringelson, Clint Howard, Elya Baskin, Carlton Lee Russell, Daniel Weaver, Neil Mullarkey, Lea Sullivan, Chekesha Van Putten, Heather Marie Marsden, Sarah Christine Smith, Laura Payne-Gabriel, Joe Son, Tyde Kierny, Larry Thomas, Cheryl Bartel

Apie filmą: Ostino Pauerso – specialaus agento nuotykiai gimė iš įžymiausių filmų apie slaptąsias tarnybas "klišių". Parodijoje labiausiai kliūna Džeimsui Bondui. Majersas, įkūnijęs net keturis veikėjus, atvirai tyčiojasi iš kino istorijos – ekstravagantiškasis Pauersas nepavargdamas persirenginėja ir vaiposi prieš žavias merginas...

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis)

Kokybė: BDRip
Trukmė: 01:34:36
Video: MPEG4, XviD, 720x304 (2.35:1), 24.000 fps, 1 675 Kbps (0.319 bit/pixel)
Audio: AC-3, 48.0 KHz, 6 ch, 384 Kbps, CBR

Filmo pristatymas:

Youtube

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų