Torentas "Pabėgimas iš kalėjimo / Breakout (1975) [BDRip] Veiksmo, Nuotykių, Drama" :: PiratuSala.lt

Pabėgimas iš kalėjimo Originalus pavadinimas: Breakout Žanras: Veiksmo, Nuotykių, Drama Metai: 1975 Režisierius: Tom Gries Vaidina: Charles Bronson, Robert Duvall, Jill Ireland, Randy Quaid, Sheree North, Jorge Moreno, Emilio Fernández, Paul Mantee, Alan Vint, Alejandro Rey, William B. White, Roy Jenson, Sidney Clute, Chalo González, Antonio Tarruella Apie filmą: Nutrūktgalvis lakūnas Nikas ...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Pabėgimas iš kalėjimo / Breakout (1975) [BDRip] Veiksmo, Nuotykių, Drama

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Pabėgimas iš kalėjimo


Originalus pavadinimas: Breakout
Žanras: Veiksmo, Nuotykių, Drama
Metai: 1975

Režisierius: Tom Gries
Vaidina: Charles Bronson, Robert Duvall, Jill Ireland, Randy Quaid, Sheree North, Jorge Moreno, Emilio Fernández, Paul Mantee, Alan Vint, Alejandro Rey, William B. White, Roy Jenson, Sidney Clute, Chalo González, Antonio Tarruella

Apie filmą: Nutrūktgalvis lakūnas Nikas Koltonas (Charles Bronson) už 250 tūkstančių dolerių apsiima ištraukti iš kalėjimo Meksikoje kalinamą Džėjų Vagnerį (Robert Duvall). Tokia kalinio gelbėjimo operacija praktiškai neįmanoma net puikiai paruoštam bei iki dantų ginkluotam spec. operacijų būriui. Užduoties unikalumas tame, kad ją įvykdyti gali tik vienišius. Tačiau tam reikia būti geriausiam iš geriausiųjų.


Karolis Dionyzas Bučinskis (angl. Charles Dennis Buchinsky) - garsus JAV aktorius, žinomas Charles Bronson pseudonimu.

Karolis gimė 1921 m. lapkričio 3 d. Ehrenfelde, neturtingoje lietuvių emigrantų šeimoje Pensilvanijoje (JAV). Jo tėvas, Valteris Bučinskis, angliakasys, kilęs iš Druskininkų. Motina - Mary Valinsky gimė Pensilvanijoje, lietuvių emigrantų šeimoje. Karolis buvo vienas iš 15 vaikų.

1943 m. prisiekė ir buvo paskirtas į Sausumos pajėgoms priklausiusias Karines oro pajėgas.

Nuo 1950 m. pradėjo filmuotis nereikšminguose vaidmenyse. Ypač išpopuliarėjo 7-ajame dešimtmetyje. Vaidino „meksikietiško“ veido šaltakraujus banditus – psichologinių trilerių pagrindinėse rolėse. Kai kurie filmai buvo kuriami specialiai jam. Jo filmai buvo ypač populiarūs Europoje. Vienas iš dviejų lietuvių, kurių įspaudai yra palikti Holivudo aktorių šlovės alėjoje.

Mirė 2003 m. rugpjūčio 30 d. Los Andžele, palikęs žmoną Kim, keturis vaikus, du įvaikius bei du vaikaičius. Palaidotas Braunsvilio miestelyje (Vermonto valstija).

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis)

Kokybė: BDRip
Laikas: 1h 36mn 20s
Video: 1 808 Kbps , 1 044 pixels x 444 pixels , 23.976 fps
Audio: 48.0 KHz , ~128kbps , 2 channels


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų