Torentas "Pabėgimo planas / Escape Plan (2013) [BDRip] Veiksmo, Kriminalinis, Mistinis" :: PiratuSala.lt

Pabėgimo planas Originalus pavadinimas: Escape Plan Žanras: Veiksmo, Kriminalinis, Mistinis Metai: 2013 Režisierius: Mikael Håfström Vaidina: Sylvester Stallone, Arnold Schwarzenegger, Jim Caviezel, Faran Tahir ... Apie filmą: Rėjus Breslinas yra geriausias pasaulyje saugumo konstrukcijų specialistas. Jis savo noru patenka į aukščiausio saugumo kalėjimus vien tam, kad surastų klišes, galėtų ...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Pabėgimo planas / Escape Plan (2013) [BDRip] Veiksmo, Kriminalinis, Mistinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Pabėgimo planas


Originalus pavadinimas: Escape Plan
Žanras: Veiksmo, Kriminalinis, Mistinis
Metai: 2013

Režisierius: Mikael Håfström
Vaidina: Sylvester Stallone, Arnold Schwarzenegger, Jim Caviezel, Faran Tahir ...

Apie filmą: Rėjus Breslinas yra geriausias pasaulyje saugumo konstrukcijų specialistas. Jis savo noru patenka į aukščiausio saugumo kalėjimus vien tam, kad surastų klišes, kuriomis pasinaudojęs galėtų pabėgti. Tačiau tai ne vien Rėjaus hobis. Vyras taip elgiasi tam, jog galėtų sukurti kalėjimą, iš kurio pabėgti neįmanoma. Tačiau Rėjaus norai apsiverčia aukštyn kojomis kai kažkas jį apšmeižia ir vyras atsiduria savo paties sukurtame kalėjime.

Dabar Rėjus privalo panaudoti visus sukauptus įgūdžius, kad pabėgtų iš savo paties mirties spąstų ir surastų tą, dėl kurio kaltės Rėjus atsidūrė kalėjime.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis Viktoras Linartas, DVD) + Anglų (Originalas)

Kokybė: BDRip
Video: MPEG-4 Visual at 1 856 Kbps 720 x 304 (2.368) at 23.976 fps
Audio: LT/EN - AC-3 at 448 Kbps 6 kanalai, 48,0 KHz


Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų