Torentas "Pakeliui į amžinybę / Masaan (2015) [BDRip] Drama, Romantinis" :: PiratuSala.lt

Pakeliui į amžinybę Originalus pavadinimas: Masaan Žanras: Drama, Romantinis Metai: 2015 Režisierius: Neeraj Ghaywan Vaidina: Richa Chadha, Sanjay Mishra, Vicky Kaushal, Pankaj Tripathy ... Apie filmą: Gango pakrantėje persipina keturios gyvenimo istorijos – vaikino, beviltiškai įsimylėjusio merginą iš aukštesnės kastos, dukters, persekiojamos kaltės dėl tragedija pasibaigusios meilės, tėvo ...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Pakeliui į amžinybę / Masaan (2015) [BDRip] Drama, Romantinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Pakeliui į amžinybę


Originalus pavadinimas: Masaan
Žanras: Drama, Romantinis
Metai: 2015

Režisierius: Neeraj Ghaywan
Vaidina: Richa Chadha, Sanjay Mishra, Vicky Kaushal, Pankaj Tripathy ...

Apie filmą: Gango pakrantėje persipina keturios gyvenimo istorijos – vaikino, beviltiškai įsimylėjusio merginą iš aukštesnės kastos, dukters, persekiojamos kaltės dėl tragedija pasibaigusios meilės, nelaimingo tėvo su blėstančiomis vertybėmis ir šeimos šilumos trokštančio berniuko. Tarsi iš anksčiau nulemti įvykiai ir nepajudinamos tradicijos nepaleidžia pagrindinių filmo herojų ir dramatiškai keičia jų likimus.

Vis dėlto, filmas primena, kad gyvenimas su visais išbandymais – trapi, bet nuostabi kelionė ir būtent ateities nenuspėjamumas daro ją tokia stebuklinga.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis) + Orginali (indų)

Kokybė: BDRip
Video: x264, 960x518 (1.85:1), 23.976 fps, 1 561 Kbps (0.131 bit/pixel)
Audio: AAC LC, 48.0 KHz, 6 ch, ~224kbps
Audio: AAC LC, 48.0 KHz, 6 ch, ~208kbps


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų