Torentas "Pakeliui / When You Wake Up (2014) [DVDRip] Drama, Šeimai, Lietuviškas Kinas" :: PiratuSala.lt

Pakeliui Originalus pavadinimas: When You Wake Up Žanras: Drama, Šeimai, Lietuviškas Kinas Metai: 2014 Režisierius: Ričardas Marcinkus Vaidina: Mantas Jankavičius, Džesika Vienažindytė, Leonardas Pobedonoscevas, Janina Matekonytė, Jurgita Jurkutė, Darius Meškauskas, Dalius Skamarakas, Sakalas Uždavinys ir kt. Apie filmą: Kadaise populiarumo viršūnėse buvęs bei pilnas klausytojų sales rinkęs ...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Pakeliui / When You Wake Up (2014) [DVDRip] Drama, Šeimai, Lietuviškas Kinas

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Pakeliui


Originalus pavadinimas: When You Wake Up
Žanras: Drama, Šeimai, Lietuviškas Kinas
Metai: 2014

Režisierius: Ričardas Marcinkus
Vaidina: Mantas Jankavičius, Džesika Vienažindytė, Leonardas Pobedonoscevas, Janina Matekonytė, Jurgita Jurkutė, Darius Meškauskas, Dalius Skamarakas, Sakalas Uždavinys ir kt.

Apie filmą: Kadaise populiarumo viršūnėse buvęs bei pilnas klausytojų sales rinkęs dainininkas Pankas šiandien jau niekam neįdomus. Po užklupusios šlovės, besaikio alkoholio ir narkotikų vartojimo, jis per kelerius metus pasiekė dugną ir dabar koncertuoja tik nedidelių Lietuvos miestelių ir kaimelių kultūros namuose, kur bet kokio atlikėjo apsilankymas vietos gyventojams yra šventė. Po eilinio koncerto mažo miestelio kultūros namuose, Pankas apsvaigęs lipa į sceną, o po to praleidžia naktį jos užkulisiuose. Paryčiais pramerkęs akis, jis pamato šalia sėdinčią ir į jį spoksančią mažą mergaitę. Didžiausiai Panko nuostabai, mergaitė prisistato esanti jo dukra. Nors Pankas tai priima kaip nevykusį pokštą, tačiau, priversti aplinkybių, šie du vienas kitam svetimi žmonės kartu leisis į kelionę, kuri ne tik visiems laikams pakeis šių dviejų pasimetusių sielų likimus, bet ir leis iš naujo įvertinti gyvenimą, atrasti džiaugsmą bei artimus žmones.

IMDB

Įgarsinta: LT (Orginalus)

Kokybė: DVDRip
Video: 1024 x 428 px, 23.97 fps, 2 200 Kb/s
Audio: AAC-LC, 6 ch, ~240 Kb/s,


Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
DalintisDeividas0712
KomentarasParašė 2015-12-06 19:40Naudinga: 0

pats apie sy filma suzinojau pries kelias dienas.Pagalvojau vel kokia nesamone bus,bet paziurejau ir visai puikus filmas.Tad rekomenduoju paziureti-nepasigailesit ;-)